آخرین اخبار : 

فوتبال جهان| اینیستا: احتمال بازگشت نیمار به بارسلونا ضعیف است

آندرس اینیستا که در تابستان اخیر به دوران حضور ۱۸ ساله‌اش در بارسلونا آخر داد و به ویسل کوبه ژاپن پیوست احتمال بازگشت نیمار به برزیل را ضعیف می‌داند بازیکنی که در تابستان ۲۰۱۷ در ازای پرداخته شدن رقم فسخ قرارداد ۲۲۲ میلیون یورویی‌اش توسط پاری‌سن‌ژرمن به این باشگاه فرانسوی ملحق شد.

اینیستا در اظهار کرد‌وگو با شبکه رادیویی «کادنا سِر» اسپانیا در خصوص احتمال بازگشت نیمار به بارسلونا اظهار کرد: به نظرم احتمالش خیلی ضعیف است که چنین اتفاقی بیفتد. نیمار همچنان یکی از بهترین شاگردان جهان است و در هر تیمی می‌تواند تفاوت را رقم بزند اما بازگشت او به بارسلونا به این سادگی محقق نمی‌شود.

هافبک پیشین بارسلونا همچنین در خصوص اینکه گفته می‌شود رئال وضعیت نیمار را زیرنظر دارد و نسبت به جذب ستاره برزیلی پاری‌سن‌ژرمن علاقه‌مند است خاطرنشان کرد: اگر چنین اتفاقی بیفتد باعث ناراحتی من نخواهد شد چون این تصمیماتی است که از سوی طرفین ممکن است گرفنه شود. رئال هم تمایل دارد خود را با شاگردان منحصر به فرد تقویت کند.

آندرس اینیستا اما همچنان بارسلونا را به عنوان یکی از مدعیان اصلی قهرمانی در اروپا و اسپانیا می‌داند. وی در این‌باره اظهار کرد: بارسلونا شاگردان منحصر به فردی دارد و من آنها را به عنوان مدعی قهرمانی در تمامی رقابت‌هایی که حضور دارند می‌بینم. بارسا این فصل خودش را به خوبی تقویت کرده است. بازیکنانی همچون کوتینیو هم خودشان را به خوبی با باشگاه وفق داده‌اند. من بارسلونا را باشگاه قدرتمندی می‌بینم.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *