آخرین اخبار : 

فوتبال جهان| اینزاگی در فکر مجازات شاگردان لاتزیو

سیمونه اینزاگی اعلام کرد که بعد از تساوی یک بر یک یکشنبه شب شاگردانش مقابل کیه‌ووی قعرنشین قصد دارد تیمش را به یک اردوی تنبیهی ببرد.

محروم کردن شاگردان از رفتن به خانه پس از تمرینات و دور شدن از خانواده برای یک بازی زمانی دو سه روزه راهکاری است که برخی از تیم‌های ایتالیایی برای برگرداندن تمرکز و بالا بردن سطح آمادگی شاگردان‌شان در نظر می‌گیرند که این اردوی تمرینی در کالچو به «ریتیرو» معروف است.

لاتزیو با قبول تساوی مقابل کیه‌ووی بحران زده و با توجه به پیروزی ۲ بر یک میلان مقابل پارما از جمع ۴ تیم بالای جدول رده‌بندی سری A خارج شد. این نتیجه در حالی در کارنامه تیم آبی‌پوش پایتخت ایتالیا به ثبت رسید که آنها از کیه‌وو عقب بودند.

سیمونه اینزاگی حالا تصمیم به مجازات بازیکنانش گرفته است. او بیان کرد: من قصد دارم با باشگاه برای بردن شاگردان به اردوی ریتیرو صحبت کنم. بین دو نیمه بازی من چیز زیادی به آنها نگفتم. آرایش تیم را تغییر دادم و همانقدر که لازم بود با بازیکنانم برخورد کردم.

اینزاگی گفت: تیمی که می‌‌خواهد در ۴ رده بالای جدول فصل را به آخر برساند نمی‌تواند دو روی متفاوت داشته باشد. در این باید واکنشی که می‌بایست را نشان ندادیم هرچند حق‌مان بود بازی را ببریم.

لاتزیو شنبه هفته آینده در دیداری خانگی به مصاف سامپدوریا می‌رود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *