آخرین اخبار : 

فوتبال جهان| اومتیتی: فصل سختی را سپری کردم اما در بارسلونا می‌ما…

با وجود انتشار برخی اخبار مبنی بر اینکه نام ساموئل اومتیتی در فهرست شاگردان مازاد و فروشی باشگاه بارسلونا قرار گرفته است خود او می‌گوید که خیال ترک آبی‌و‌اناری‌ها را ندارد.

این مدافع فرانسوی بخش زیادی از فصل گذشته را به دلیل مصدومیت زانو از دست داد و در غیاب او کلمن لنگله توانست نظر سر مربی باشگاه را جلب کند. از طرف دیگر بارسلونا مترصد خرید ماتیس دلیخت مدافع میانی باشگاه فوتبال آژاکس است و به همین دلیل بسیاری از رسانه‌ها شانس ناچیزی برای ماندن اومتیتی در نوکمپ قائل بوده‌اند. با این حال اومتیتی می‌گویند خیال ترک بارسلونا را ندارد.

اومتیتی به شبکه RTL‌ فرانسه بیان کرد: من با بارسلونا قرارداد دارد و از وضعیتم در این باشگاه راضی‌ام. فصل گذشته برای من فصل سختی بوده‌ است اما این باعث نشده که من به رفتن به باشگاه‌‌های دیگر فکر کنم. فصل بعد هم در بارسلونا خواهم بود.

اومتیتی که تا ماه ژوئن سال ۲۰۲۳ با بارسلونا قرارداد دارد و در فصل اخیر در تمامی رقابت‌ها تنها ۱۵ مسابقه انجام داد در ادامه درباره احتمال انتقال هموطنش آنتوان گریزمان از اتلتیکومادرید به بارسلونا اظهار داشت: گریزمان در بارسلونا؟ سؤال خوبی است. با این حال واقعیت این است که من در رختکن باشگاه ملی هرگز از او چیزی درباره این موضوع نشنیده‌ام. اگر هم او چنین حرفی زده باشد احتمالاً روزی بوده که من در رختکن نبوده‌ام.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *