آخرین اخبار : 

فوتبال جهان| انتشار پیام دردناک امیلیانو سالا؛ مرا مجبور کردند به…

به نقل از روزنامه اکیپ فرانسه امیلیانو سالا به یکی از خویشاوندانش گفته بود که تمایلی ندارد تا به تیم کاردیف در لیگ برتر انگلیس بپیوندد.

بر اساس این گزارش امیلیانو سالا ستاره ۲۶ ساله آرژانتینی که در سانحه سقوط جت شخصی‌اش در کانال مانش جهت انتقال از تیم نانت فرانسه به کاردیف انگلیس کشته شده بود با اعلام عدم تمایل برای بازی در کاردیف رئیس نانت را نیز مورد انتقاد قرار داد.طبق اطلاعات به دست‌آمده از اسناد شخصی‌ امیلیانو سالا او روز ۶ ماه ژانویه ۲۰۱۹ پیام صوتی برای یکی از خویشاوندانش فرستاد که در آن گفته بود تمایلی به پذیرش پیشنهاد کاردیف ندارد و از والدمار رئیس تیم نانت به خاطر برنامه‌ریزی این انتقال انتقاد کرد. سالا در ادامه این پیام صوتی اعلام کرد که برای والدمار فقط پول مهم است و مجبور بود تا به این انتقال رضایت دهد.

در متن پیام صوتی امیلیانو سالا آمده است: میسا (مدیر برنامه سالا) با من تماس گرفت و اظهار کرد که با فرانک پسر رئیس تیم نانت صحبت کرده است و می‌خواهند مرا بفروشند. پیشنهادی از تیم کاردیف انگلیس آمده است. پول بدین‌خاطر واقعا می‌خواهند من به آنجا بروم. این یک قرارداد واقعا خوب است اما لحاظ فوتبالی برای من جالب توجه نیست. آنها تلاش می‌کنند تا من مجبور به رفتن به آنجا (کاردیف) شوم. به میسا گفته بودم که باید تا آخر پنجره نقل‌وانتقالاتی پیشنهادی بهتری برای من پیدا کند. کاردیف نه زیرا نمی‌خواهم به آنجا بروم. نمی‌خواهم با والدمار صحبت کنم. نمی‌خواهم که او عصبانی شود. او مرا ناراحت می‌کند زیرا می‌خواهد بدون این که حتی بپرسد چه می‌خواهم  به کاردیف بروم. همه چیز به پول بستگی دارد. نمی‌دانم چه بکنم زیرا همان‌طور که گفته بودم باید هر روز صورت او را ببینم. خیلی دشوار است و افراد خیلی زیادی نمی‌خواهند که در شرایطی همانند من قرار بگیرند.

 

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *