آخرین اخبار : 

فوتبال جهان| امباپه قراردادش با پاری‌سن‌ژرمن را تمدید نمی‌‌کند

به نقل از نشریه مارکا کیلیان امباپه در حال آماده‌سازی مقدمات خروجش از پاری‌سن‌ژرمن است و اولین قدم در مسیر تحقق این هدف را با خودداری از تمدید قراردادش با این باشگاه برداشته است.

این مهاجم فرانسوی سال ۲۰۱۷ از موناکو به پاری‌سن‌ژرمن پیوست اما او به دلیل اینکه احساس می‌کند در این باشگاه به اندازه کافی به او مسئولیت سپرده نشده است – یکی از دلایل آن قرار داشتن زیر سایه نیمار بوده – تصمیم به ترک پارک دو پرنس گرفته است.

طبق ادعای مارکا امباپه آنقدر برای ترک پارک دو پرنس مصمم است که صرفنظر از هر پیشنهاد مالی‌ای که PSG به او ارائه کند قراردادش را تمدید نخواهد کرد. قرارداد فعلی او سه سال دیگر اعتبار دارد اما بازیکنی که پیش از این هم برای رفتن به رئال وسوسه شده بود نمی‌خواهد بیشتر از سال ۲۰۲۲ در پایتخت کشورش بماند.

خودداری امباپه از تمدید قرارداد نه تنها پاریسی‌ها را بابت از دست دادن یکی از خوش‌آتیه‌ترین شاگردان فوتبال دنیا بلکه بابت از دست دادن او به عنوان بازیکن آزاد نگران می‌کند. امباپه هر چه بیشتر به اخر قراردادش نزدیک‌تر شود ممکن است پاریسی‌ها به رقم کمتری مجبور به فروش او شوند. ناصر الخلیفی رئیس باشگاه تأکید کرده که امباپه فروشی نیست اما خود بازیکن قصد دارد با تمام توان برای هموار کردن مسیر خروجش تلاش کند.

رئال در حال حاضر اصلی‌ترین مشتری امباپه است اما این باشگاه نمی‌تواند رقمی که نظر پاری‌سن‌ژرمن را جلب کند پیشنهاد دهد با این حال این موضوع تأثیری در تصمیم امباپه که ماندن در پاری‌سن‌ژرمن را باعث کم شدن شانس موفقیتش در کسب جوایز فردی می‌داند نداشته است.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

https://tn.ai/2043154

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *