آخرین اخبار : 

فوتبال جهان| اسپالتی: نباید از ناینگولان استفاده می‌کردم/ نگران شل بازی کردن بارسلونا مقابل تاتنهام نیستم

لوچانو اسپالتی سر مربی اینتر پس از باخت یک بر صفر تیمش در خانه تاتنهام در هفته پنجم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا که باعث دشوار شدن کار نراتزوری به مرحله بعد شد به ان اظهار کرد: به جز چند لحظه از بازی ما تا حد زیادی کاری که می‌بایست انجام می‌دادیم را انجام دادیم. ما از نتیجه بسیار ناراحتیم. حالا باید ببینیم که در بازی بعدی چه اتفاقی رخ می‌دهد. من فکر می‌کنم که بازی ما داشت بهتر می‌شد اما ما از بسیاری از موقعیت‌های گلزنی‌مان استفاده نکردیم. بعد به خاطر یک لحظه از دست دادن تمرکزمان گل خوردیم. تاتنهام تیمی با قدرت بدنی بالاست و در تمام طول بازی ما را تحت فشار قرار داد.

اسپالتی درباره بازی ضعیف راجا ناینگولان که بین دو نیمه جای خود را به بورخا والرو داد هم تأکید کرد: من بعید می‌دانم که او مقابل رم بازی کند چون او یک بار دیگر از ناحیه قوزک احساس درد می‌کند و یک مشکل عضلانی هم دارد. به خاطر آسیب دیدگی‌اش هم مجبور بود طوری بدود که به قوزک پایش فشار نیاید. من باید زودتر می‌فهمیدم که او مشکل دارد و تعویض‌مان را زودتر انجام می‌دادم. او داشت می‌لنگید. مصدومیت او یکی از تعویض‌های ما را هم سوزاند. با این حال ما با او و پزشکان صحبت کردیم و همه چیز روبه‌راه به نظر می‌رسید.

 

اینتر برای صعود به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا نه تنها در آخرین بازی خود باید پی‌اس‌وی آیندهوون را شکست دهد بلکه امیدوار باشد که تاتنهام در خانه بارسلونا متوقف شود. این در حالیست که بارسلونا در ۵ سال اخیر در بازی‌های خانگی‌اش در لیگ قهرمانان اروپا بازنده نبوده است.

اسپالتی با اشاره به این موضوع عنوان کرد: به مغز من خطور نمی‌کند که بازیکنانی مانند پیکه لیونل مسی و لوئیس سوارس بخواهند در بازی‌شان مقابل تاتنهام بازی را شل بگیرند یا برای‌شان مهم نباشد که در خانه ببازند. این مسئله مرا نگران نمی‌کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *