آخرین اخبار : 

فوتبال جهان| اسپالتی: حرف‌های پریشیچ در مورد رفتن به منچستریونایتد عادی بود

لوچانو اسپالتی که شاگردانش فردا شب (یکشنبه) در چارچوب هفته چهاردهم سری A ایتالیا میهمان رم هفتم جدولی هستند پیش از این مسابقه در خصوص رویارویی با باشگاه پیشین خود اظهار کرد: من به شهری بر می‌گردم که سال‌ها هدایت باشگاه رم را در آنجا برعهده داشتم جایی که هنوز هم ارتباطات خوبی با آنها دارم. همیشه از حضور در رم لذت برده‌ام.

سر مربی اینتر تصریح کرد: ما برای ارائه یک مسابقه خوب همراه با آرامش به رم می‌رویم. می‌دانم که شما ان سعی دارید فشار بیشتری روی ما بیاورید اما ما خودمان فشار روی خودمان وارد می‌کنیم چون می‌خواهیم روند رو به رشدمان را حفظ کنیم.

اسپالتی با اشاره به افت رم در فصل جاری رقابت‌های سری A ایتالیا خاطرنشان کرد: در حال حاضر هیچ مسابقه‌ای سرنوشت‌ساز نیست. رم یکی از باشگاه‌هایی است که می‌تواند نتایج مهمی کسب کند. کار در سری A همیشه مشکل است و باشگاه‌های مقابل می‌توانند شما را به دردسر بیندازند.

وی در خصوص وضعیت هافبک بلژیکی تیمش که در شکست یک بر صفر اخیر نراتزوری مقابل تاتنهام در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا بار دیگر از ناحیه قوزک پا آسیب دید اظهار داشت: ناینگولان به این مسابقه نمی‌رسد. او در مسابقه با تاتنهام ضربه‌ای به قوزک پایش خورد و در دویدن هنوز مشکل دارد.

سر مربی اینتر همچنین در خصوص وضعیت دو بازیکن دیگر تیمش نیز یادآور شد: ایکاری یک کبودی در نتیجه ضربه خوردن به پایش داشت که مشکل او هم حل شده و می‌تواند مسابقه کند. ورسالیکو هم به شرایط مسابقه رسیده است.

اسپالتی که اواخر دوران حضورش در رم با اسطوره این باشگاه ایتالیایی به مشکل خورد در بخش دیگری از صحبت‌هایش اظهار کرد: متأسفانه هنوز فرصت مطالعه کتاب فرانچسکو توتی را پیدا نکرده‌ام. با توجه به چیزهایی که در روزنامه‌ها خواندم در صورت ملاقات توتی برخی چیزها باید شفاف‌سازی شود. سال‌ها در رم سرمربیگری کردم و همیشه سعی کردم تا بهترین تصمیم‌ها را برای این باشگاه بگیرم.

وی در بخش پایانی صحبت‌هایش در واکنش به اظهارات اخیر ایوان پریشیچ که گفته بود نسبت به مسابقه در لیگی جدید علاقه‌مند است اظهار کرد: این اظهارات عادی است. ایوان حرف‌های عادی زده اما از بودن در اینتر خوشحال است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *