آخرین اخبار : 

فوتبال جهان| اسپالتی: بازیکنانم ثابت کردند خیلی حرفه‌ای هستند/ هی…

لوچانو اسپالتی که شاگردانش شب گذشته (یکشنبه) در چارچوب هفته یک‌هشتم نهایی جام حذفی ایتالیا با نتیجه پرگل ۶ بر ۲ بر بنونتو دسته دومی غلبه و صعودشان به جمع هشت تیم برتر این رقبت‌‌ها را قطعی کردند پس از این مسابقه به شبکه تلویزیونی «اینتر تی‌وی» اظهار کرد: پس از سوت آخر مسابقه به کریستین بوکی – سر مربی بنونتو – گفتم که باید به عمل کرد بازیکنانش در این مسابقه افتخار کند. وقتی که ما با نتیجه ۴ بر صفر در نتیجه پیش بودیم این احتمال وجود داشت که شاگردان بنونتو دست از تلاش بکشند و به نوعی کار برای‌شان تمام‌شده به نظر برسد اما آنها مدام حمله می‌کردند و ما را تحت‌فشار قرار دادند. این یک مسابقه واقعی و البته دشوار بود.

وی افزود: باید البته از بازیکنانم هم تعریف و تمجید کنم چون ثابت کردند که در رویکردی که برای این مسابقه در طول هفته در پیش گرفته بودند خیلی حرفه‌ای هستند.  به هر حال این نتیجه گامی رو به جلو است.همچنین تحت‌تأثیر عمل کرد بازیکنانی قرار گرفتم که این فصل خیلی فرصت مسابقه پیدا نکرده‌اند از جمله آندره‌آ رانوکیا دانیله پادلی آنتونیو کاندروا و روبرتو گالیاردینی.

سر مربی اینتر همچنین در خصوص برگزار شدن این مسابقه پشت‌های درهای بسته در ورزشگاه سن‌سیرو به خاطر تکرار رفتار نژادپرستانه هواداران اینتر اظهار داشت: این یک مسابقه واقعی نبود. این صحنه‌ای نیست که ما بخواهیم ببینیم. به هر حال هیچکس دوست ندارد در ورزشگاهی باشد که جو نژادپرستانه‌ای دارد.

اسپالتی همچنین در خصوص شایعه علاقه‌مندی باشگاه‌هایی همچون منچستریونایتد بارسلونا و پاری‌سن‌ژرمن به جذب مدافع کروات تیمش اظهار کرد: هیچ باشگاهی پول خرید اشکرینیار را ندارد. او قیمت ندارد. اشکرینیار در اینتر می‌ماند چون هیچ باشگاهی قادر به خرید او نیست.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *