آخرین اخبار : 

فوتبال جهان| اسپالتی:‌ اینتر زیبا و جذاب بازی می‌کند اما هنوز ثبات می‌خواهد/ فاصله بین روشنایی و تاریکی برای ما یک چشم برهم زدن است

باشگاه فوتبال اینتر هفته سیزدهم سری A را شب گذشته (شنبه) با پیروزی خانگی ۳ بر صفر مقابل فروزینونه پشت سر گذاشت و جایگاهش را در رده دوم جدول و فاصله ۹ امتیازی‌اش را با یوونتوس صدرنشین حفظ کرد.

لوچانو اسپالتی سر مربی نراتزوری که شاگردانش به در رده دوم جدول صعود کردند پس از این بازی به شبکه اسکای اسپورت ایتالیا اظهار کرد: واکنش باشگاه ما به این بازی مناسب بود. باشگاه زیبا و جذاب بازی کرد. ما صبوری کردیم چون فروزینه در ضدحملات باشگاه بسیار خطرناکی است. بنابراین بهتر بود که آنها را در خط دفاعی‌شان تحت فشار نگه داریم.

اسپالتی در تمجید از کیتا بالده که دو گل اینتر را در این بازی به ثمر رساند هم اظهار کرد: کیبتا توانایی انجام کارهایی قابل توجه را دارد و امشب هم یک بازی کاملاً با ثبات داشت. او تنها در چند دقیقه از بازی دچار افت شد و در آن دقایق سایر شاگردان باشگاه جور او را کشیدند. من شخصیتی که لائوتارو در این بازی نشان داد را هم دوست داشتم. او بازیکنی فیزیکی است یک جنگنده که هرگز نمی‌خواهد تسلیم شود.

 

اسپالتی که تیمش توانست واکنش خوبی به باخت سنگین هفته گذشته در خانه آتالانتا نشان دهد در آخر عنوان کرد: اینتر می‌خواهد قویتر از این شود و جزو باشگاه‌های طراز اول سری A و لیگ قهرمانان باشد. ما می‌خواهیم آن روزهای تاریک ابتدای فصل را جبران کنیم. بعضی اوقات اوقات ما تصمیمات اشتباهی می‌گیریم پس هنوز لازم است که باتجربه‌تر شویم و پیشرفت کنیم. اینتر الان ثبات بیشتری دارد اما مهم این است که این ثبات را حفظ کند. مشکلی که ما داریم این است که در یک چشم به هم زدن ممکن است در از روشنایی محض به تاریکی مطلق برویم. هواداران به ما یاد می‌دهند که چگونه رفتار کنیم چون آنها همیشه اینجا و حامی ما هستند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *