آخرین اخبار : 

فوتبال جهان| ادعای یک نشریه کاتالان: رئال پیشنهاد معاوضه ب…

نشریه موندودپورتیوو نوشته است که باشگاه رئال قصد دارد با بارسلونا برای جذب نیمار وارد رقابت شود و به همین منظور به پاری‌سن‌ژرمن پیشنهاد معاوضه این بازیکن برزیلی و گرث بیل به علاوه پرداخت ۹۰ میلیون یورو به باشگاه فرانسوی را مطرح کرده است.

با اینکه بارسلونا مشتری اصلی نیمار است اما باشگاه پاری‌سن‌ژرمن به سبب اختلافات کهنه‌ای که با این باشگاه اسپانیایی دارد ترجیح می‌دهد بازیکن خود را به دیگر مشتریان او بدهد.

با این حال به نظر نمی‌رسد که پیشنهاد رئال بتواند قهرمان فرانسه را برای فروش نیمار متقاعد کند چرا که این باشگاه تأکید کرده است نمی‌خواهد در فروش بازیکنی که برای جذب او ۲۲۲ میلیون یورو هزینه کرد متحمل ضرر هنگفتی شود.

 

ادعای موندودپورتیوو در حالی مطرح شده است که اصلی‌ترین هدف رئال در پنجره نقل‌وانتقالات خرید پل پوگبا از منچستریونایتد است و تا الان حاضر نشده ۲۰۰ میلیون یوروی مدنظر شیاطین سرخ را بپردازد. علاو بر این با توجه به مقررات قانون بازی جوانمردانه مالی رئال اجازه دارد که تنها ۱۰۰ میلیون بیش از درآمد کسب شده از محل فروش بازیکنانش بازیکن بفروشد و این باشگاه تا الان هم رقمی نزدیک به ۳۰۰ بازیکن جدید خریده و تنها نزدیک به ۱۳۰ میلیون یورو بازیکن فروخته است.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

https://tn.ai/2059899

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *