آخرین اخبار : 

فوتبال جهان| آنچلوتی: از عملکردمان مقابل سالزبورگ راضی نیستم/ سر مربی PSG‌ بودم خودم را از روی پل پایین می‌انداختم

کارلو آنچلوتی در نشست خبری پس از برد خانگی ۳ بر صفر ناپولی مقابل سالزبورگ اتریش در دور رفت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا صحبت‌های خود را با انتقاد از عمل کرد شاگردانش آغاز کرد.

در این بازی کولیدو کولیبالی و نیکلا ماکسیموویچ به دلیل سه اخطاره شدن از بازی برگشت محروم شدند و این در حالیست که دیگر مدافع تیم رائول آلبیول نیز مصدوم است. به این ترتیب انتظار می‌رود که ولاد کریشس و سباستیانو لوپرتو به عنوان مدافع میانی برای ناپولی در هفته پیش بازی کنند.

آنچلوتی در نشست خبری پس از بازی بیان کرد: پاسکاری کردن در خط دفاعی و نگه داشتن توپ جلوی دروازه کار اشتباهی بود که می‌توانستیم از آن پرهیز کنیم. من نگران غیبت مدافعان‌مان نیستم چون به جز آنها گزینه‌های قابل اعتماد دیگری هم داریم اما بیشتر نگران عدم تعادل در بازی تیم در مقاطع پایانی بازی بودم.

سر مربی ناپولی ادامه داد: نتیجه خوبی کسب کردیم اما هنوز ۹۰ دقیقه دیگر باقی مانده است و ما نمی‌توانیم از الان شروع به صحبت درباره صعود کنیم. ما برخی کارهای‌مان را درست انجام دادیم و برخی دیگر را نه که لازم است روی بخش دوم کار کنیم. یکی از اشتباهات‌‌مان این بود که به حریف اجازه می‌دادیم ضدحملات خطرناکی روی دروازه‌ ما ترتیب دهد و وقتی که ما ۳ بر صفر جلو بودیم می‌شد جلوی آنها را گرفت. ما می‌توانیم دفاعی نفود‌ناپذیر بسازیم اما در عین حال ممکن است بیش از اندازه بی‌محابا دست به حمله بزنیم. سالزبورگ ثابت کرد که سرعت و قدرت بدنی بالایی دارد. پس برای بازی برگشت باید حواس‌مان باشد. در بازی برگشت ما حداقل باید گل بزنیم وگرنه ریسک کرده‌ایم.

یکی از تغییرات تأمل برانگیز ترکیب ناپولی برای بازی شب (پنجشنبه) نیمکت‌نشین شدن لورنزو اینسینیه بود کسی که هفته پیش پنالتی حساس ناپولی را در شب شکست خانگی مقابل یوونتوس به هدر داد. او در بازی شب گذشته جای خودش را به دریس مرتنس داد.

کارلتو در این باره بیان کرد: لازم نیست ذهنیتی اروپایی داشته باشید تا بدانید که اینسینیه در تمام ۹۰ دقیقه بازی هفته پیش ما مقابل یوونتوس در میدان بود و از میلیک و مرتنس خسته‌تر بود.

آنچلوتی در آخر در پاسخ به این سؤال که آیا او شکست خانگی تیم سابقش پاری‌سن‌ژرمن مقابل منچستریونایتد و حذف آن از لیگ قهرمانان اروپا را دیده است عنوان کرد: بله باورنکردنی بود باورنکردنی. اگر من سر مربی پاری‌سن‌ژرمن بودم نمی‌دانم چه کار می‌کردم. احتمالاً نزدیک‌ترین پل را پیدا می‌کردم و خودم را از روی آن پایین می‌انداختم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *