آخرین اخبار : 

فوتبال جهان| آلگری: ستاره رئال کارش را به خوبی انجام داد/ یک شب خارق…

ماسیمیلیانو آلگری که شاگردانش شب گذشته (سه‌شنبه) در دور برگشت از مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا دست به کار بزرگی در تورین زدند و شکست ۲ بر صفر بازی رفت را با برتری ۳ بر صفر پاسخ دادند و در مجموع دو دیدار رفت و برگشت با نتیجه ۳ بر ۲ راهی دور بعد این رقابت‌ها شدند پس از این بازی بیان کرد: ما بی‌نقص نبودیم اما تمرکزمان را در جریان بازی به خوبی حفظ کردیم. این خطر بود که ما در این بازی رویکردی همراه با تنش داشته باشیم آن هم در بازی که ما از ایده بازگشت و جبران نتیجه بسیار صحبت کرده بودیم اما ما ۹۵ دقیقه فرصت داشتیم تا کارمان را انجام دادیم. در نهایت ما کارمان را به خوبی انجام دادیم و باشگاه شایسته تبریک گفتن است.

سر مربی یوونتوس همچنین در تمجید از فوق‌ستاره پرتغالی‌اش که در این بازی با هت‌تریک خود به بازگشت رویایی یووه کمک کرد اظهار داشت: واقعاً عجیب می‌شد اگر ستاره رئال این فصل از لیگ قهرمانان اروپا را با یک گل زده به اخر می‌برد. کریس کارش را به خوبی انجام داد و همه از جمله هواداران که قاب شگفت‌انگیزی در ورزشگاه فراهم کردند برای کسب این پیروزی کمک شایانی کردند. به اعتقاد من ما در این بازی یک شب فوتبالی خارق‌العاده برای تمامی کسانی که در ایتالیا عاشق فوتبال هستند رقم زدیم.

آلگری در ادامه در خصوص بازگشت رویایی تیمش در این بازی و حذف اتلتیکو سرسخت یادآور شد: لیگ قهرمانان تورنمنت خیلی دشواری است و وقتی دو باشگاه تقریباً در یک سطح هستند چنین اتفاقاتی ممکن است رخ دهد.

وی همچنین در مواجهه با این پرسش که «آیا با حذف باشگاه‌های مدعی همچون رئال و پاری‌سن ژرمن یوونتوس اکنون مدعی اصلی قهرمانی است؟» بیان کرد: خیر!یوونتوس یکی از مدعیان قهرمانی در لیگ قهرمانان است. اگر ما با چنین عملکردی از این تورنمنت حدف می‌شدیم صحبت زیادی در این خصوص نمی‌شد.

سر مربی ایتالیایی بانوی پیر تصریح کرد: اگر شما در مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان نباشید نمی‌توانید رویای قهرمانی در این رقابت‌ها را داشته باشید و این نیازی به این ندارد که مدرک دانشگاه هاروارد را داشته باشید که متوجه این موضوع باشید. اگر از مرحله گروهی لیگ قهرمانان صعود کنید می‌توانید نسبت به قهرمانی امیدوار باشید در غیر این‌صورت باید در لیگ اروپا امیدوار به قهرمانی بود.

آلگری در خصوص استفاده از امره جان در نقش مدافع کمکی که فاصله بین ژوائو کانسلو و لئوناردو اسپیناتزولا را پر کرد تأکید کرد: ما می‌خواستیم در بازی رفت نیز چنین رویکردی را داشته باشیم اما در بازی برگشت موفق به اجرای این کار شدیم. من نیاز به کسی داشتم که بتواند با بازی پا به توپش به مهاجمان کمک کند که امره جان به خوبی این کار را کرد. امره با قدرت در کارهای دفاعی شرکت کرد و شخصیت خوبی از خود نشان داد. به اعتقاد من این بهترین عمل کرد جان از زمان پیوستنش به یوونتوس بود. امره در این بازی خودش را به اثبات رساند.

سر مربی یوونتوس در اخر درباره انتقاداتی که برخی به وی دارند اظهار داشت: این مشکل من نیست و این مشکل آنهاست. دیگر باید چه کاری انجام می‌دادم؟ در پنج سال اخیر ما چهار اسکودتو را برده‌ایم دو بار به فینال لیگ قهرمانان رسیده‌ایم و چهار بار فاتح جام حذفی ایتالیا شده‌ایم. چه کار دیگری می‌توانم بکنم؟ کسانی که در این شرایط انتقاد می‌کنند نیاز به درمان دارند.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *