آخرین اخبار : 

فوتبال جهان| آلگری: رسیدن کریستیانو رونالدو به بازی با آژاکس دشوار خواهد بود

ماسیمیلیانو آلگری که شاگردانش فردا شب (سه‌شنبه) در چارچوب هفته سی‌ام سری A ایتالیا میهمان کالیاری دوازدهم جدولی هستند با حضور در کنفرانس خبری پیش از این بازی اظهار کرد: فردا بازی دشواری در پیش داریم مقابل تیمی که در خانه قدرتمند است. کالیاری به دنبال تأثیرگذاری خوب خواهد بود بنابراین بازی جالبی خواهد شد.

سر مربی باشگاه فوتبال یوونتوس در خصوص وضعیت شاگردان خودش نیز یادآور شد: کریستیانو کریستیانو رونالدو در حال تمرین برای بازگشت به ترکیب باشگاه است. امیدواریم او را برای بازی با آژاکس در اختیار داشته باشیم اما این کار دشوار خواهد بود. داگلاس کاستا هم وضعیت خوبی دارد و برای این بازی آماده خواهد بود. سامی خدیرا هم روز گذشته به تمرینات بازگشت و می‌تواند به بازی با میلان برسد.

وی در بخش دیگری از صحبت‌هایش خاطرنشان کرد: پیش از بازی فردا هم تصمیم خواهم گرفت که با سه یا چهار مدافع بازی کنیم. کانسلو هم ممکن است در خط حمله بازی کند. مدافعان آماده زیادی هم برای بازی کردن داریم. همچنین در خط میانی وضعیت خوبی برای بازی با کالیاری داریم. باشگاه خوب کار می‌کند اما با توجه به اینکه هر سه روز یکبار بازی داریم خیلی مهم است که به شاگردان استراحت بدهیم.

آلگری همچنین در تمجید از مهاجم ۱۹ ساله و ایتالیایی‌اش اظهار کرد: مویس کین عالی کار کرده و بازی با کالیاری هم آزمون خوبی برای او خواهد بود. کین ستاره جوانی است و کیفیت بازی بالایی دارد. او باید بیاموزد در کنار رشد فوتبالی حتی در زمان‌هایی که اوضاع به خوبی پیش نمی‌رود چطور فراز و نشیب موجود در فوتبال را مدیریت کند.

سر مربی راه‌راه پوشان تورین در اخر تأکید کرد: یوونتوس همیشه کیفیت لازم برای رساندن شاگردان به بهترین سطح را داشته است و این برای پیشرفت شاگردان جوان خیلی مهم و اساسی است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *