آخرین اخبار : 

فوتبال جهان| آلبا: اگر در حد نام بارسلونا مسابقه نکنیم به جایی نمی‌…

تیم فوتبال بارسلونا با دریافت یک گل در دقایق پایانی مسابقه‌اش مقابل اتلتیک بیلبائو فصل جدید لالیگا را با شکست آغاز کرد.

غفلت مدافعان برای مهار آریتس آدوریس سبب شد که بارسلونا در غیاب لیونل مسی گلی دریافت کند که در همین آغاز رقابت‌ها کاندیدای کسب عنوان زیباترین گل فصل لقب بگیرد.

جوردی آلبا دفاع چپ بارسلونا پس از مسابقه از عمل کرد تیمش انتقاد کرد و به هم‌تیمی‌هایش در خصوص تداوم این روند هشدار داد.

آلبا در آخر مسابقه بیان کرد: ما بارسلونا هستیم و اگر در حد نام و اعتبار این باشگاه مسابقه نکنیم چیزی نخواهیم برد. این تازه ابتدای فصل است اما ما در خیلی نقاط باید پیشرفت کنیم چون اگر بخواهیم با همین وضعیت و بدون آمادگی صد درصدی مسابقه کنیم به جایی نمی‌رسیم. امروزه دیگر همه تیم‌ها بسیار خوب کار و تمرین می‌کنند. انسجام تیمی ما خوب بود اگرچه با توجه به این موضوع که بعضی از شاگردان ما به تازگی به تمرینات بازگشته‌اند آنها هنوز به اندازه کافی تمرکز ندارند. علاوه بر این لحاظ تیمی هم ما هنوز برنامه مشخصی برای حملات‌مان نداریم. با این حال فصل تازه شروع شده است و ما رفته رفته بهتر خواهیم شد. از این بابت مطمئنم.

آلبا در ادامه به ماجرای تلاش مدت باشگاه بارسلونا برای پس گرفتن نیمار از پاری‌سن‌ژرمن اشاره داشت و اعتراف کرد که طولانی شدن این ماجرا خسته کننده شده است. او گفت: این موضوع به نظر من الان دیگر کمی خسته کننده شده است اما ما چاره‌ای نداریم جز اینکه تا آخر بازار صبر کنیم. من چیزهای زیادی برای گفتن در رابطه با این موضوع ندارم. او بازیکنی است که در زمان حضورش در اینجا موفقیت‌های فراوانی داشت و تصمیم گرفت برود. حالا باشگاه تصمیم گرفته او را برگرداند و اگر او بیاید من خیلی خوشحال می‌شوم.

آلبا درباره انتقال هم‌تیمی‌اش فیلیپه کوتینیو به بایرن مونیخ هم اظهار داشت: اگر رفتن او با تصمیم خودش و باشگاه بوده باشد امیدوارم که همه چیز بر وفق مرادش باشد. کوتینیو ستاره بزرگی است است. او در تیم ما آن شانس و موفقیتی که انتظارش را داشت را پیدا نکرد اما با این حال به نظر من او هنوز هم یکی از بااستعدادترین شاگردان دنیای فوتبال است.

انتهای پیام/

 

 

منبع: خبرگزاری تسنیم

https://tn.ai/2077102

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *