آخرین اخبار : 

فوتبال جهان|گواردیولا با قراردادی ۴ ساله سر مربی یوونتوس می‌شود

ایتالیایی «Giornalistica Italia» مدعی شد باشگاه یوونتوس در  تاریخ ۴ ژوئن (۱۴ خرداد) با پپ گواردیولا قرارداد رسمی امضا خواهد کرد. باشگاه یوونتوس و ماسیمیلیانو آلگری پس از پنج فصل همکاری با یکدیگر در اخر فصل جاری به همکاری‌شان با یکدیگر اخر می‌دهند.

بر اساس گزارش این پپ گواردیولا برای امضای قراردادی چهار ساله با مدیران باشگاه یوونتوس به توافق رسیده و در ازای هر فصل حضور روی نیمکت سرمربیگری راه‌راه پوشان تورین ۲۴ میلیون یورو دریافت خواهد کرد.

«Giornalistica Italia» همچنین خبر داد امضای قرارداد در تاریخ ۴ ژوئن صورت خواهد گرفت و این سر مربی اسپانیایی ۱۰ روز پس از امضای قرارداد به طور رسمی به هواداران و رسانه‌ها معرفی خواهد شد.

پیش از این خبر ملاقات پپ گواردیولا با فابیو پاراتیچی مدیر ورزشی تیم فوتبال یوونتوس در شهر میلان از سوی رسانه‌های ایتالیایی منتشر شده بود که به شایعه حضور سر مربی کنونی منچسترسیتی روی نیمکت راه‌راه پوشان تورین دامن زد.

باشگاه یوونتوس فروش بلیت‌های بازدید از موزه باشگاه یوونتوس و تور ورزشگاه اختصاصی خود در تاریخ ۱۴ ژوئن را لغو کرده و این شایعه حضور پپ  ۴۸ ساله روی نیمکت بانوی پیر را قوت می‌بخشد.

گواردیولا پیش از این گفته بود که قصدی برای ترک منچسترسیتی ندارد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *