آخرین اخبار : 

فوتبال جهان|چلسی با تساوی به کارش در مرحله گروهی لیگ اروپا اخر …

هفته آخر مرحله گروهی رقابت‌های لیگ اروپا با تساوی چلسی از پیش صعود کرده آغاز شد.

 در مهم‌ترین مسابقه باشگاه فوتبال چلسی در زمین ویدئوتون به تساوی ۲ بر ۲ رضایت داد و پس از ۵ پیروزی با تساوی به عنوان سرگروه گروه دوازدهم به کارش در این مرحله خاتمه داد.

ویلیان در دقیقه ۳۰ و ژیرو در دقیقه ۷۵ برای چلسی  و امپادو (بازیکن حریف) در دقیقه ۳۲ و نگو در دقیقه ۵۶ برای ویدئوتون گل زدند. در دیگر مسابقه گروه باته بوریسوف در خانه پائوک به برتری ۳ بریک رسید. در این گروه پس از چلسی ۱۶ امتیازی ویدئوتون ۷ امتیازی به دور بعد رسید.

 در گروه هفتم ویارئال ۲ بر صفر اسپارتاک مسکو را برد و راپیدوین یک بر صفر از سد گلاسکو رنجرز گذشت. ویارئال و راپیدوین ۱۰ امتیازی به دور بعد رسیدند. 

 در گروه هشتم آپولون در خانه ۳ بریک به المپیک مارسی باخت و اینتراخت فرانکفورت ۲ بریک در خانه لاتزیو به برتری رسید. در جدول اینتراخت ۱۸ امتیازی و لاتزیو ۹ امتیازی جواز صعود گرفتند.

 در گروه نهم مالمو یک بر صفر بشیکتاش را برد و خنک در زمین خودش با ۴ گل از سد سارسپبروگ گذشت.خنک ۱۱ و مالموی ۹ امتیازی به دور یک‌شانزدهم نهایی رسیدند.

در گروه دهم سویا ۳ بر صفر از سد کراسنودار گذشت و اخیسار و استاندار لیژ به تساوی بدون گل رسیدند. در جدول سویا و کراسنودار با ۱۲ امتیاز به دور بعد رسیدند.

 در گروه یازدهم هم رن ۲ بر صفر آستانا را برد و باومیت یک بر صفر در زمین دیناموکیف به برتری رسید. در جدول دینامو با ۱۱ و رن با ۹ امتیاز جشن صعود  برپا کردند.

 

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *