آخرین اخبار : 

فوتبال جهان|ماسیمیلیانو آلگری: کاستا قطعا به مدت طولانی محروم خواهد شد/ کریستیانو رونالدو چند بار شتاب‌زده عمل کرد

ماسیمیلیانو آلگری تاکید کرد داگلاس کاستا مهاجم تیم فوتبال  یوونتوس به خاطر حرکات زشت در دقایق پایانی مسابقه تیمش مقابل ساسولو در هفته چهارم رقابت‌های سری A ایتالیا جریمه خواهد شد.

 سر مربی یوونتوس پس از اخر مسابقه درباره بازیکن تیمش که پس از درگیری به سمت حریف آب دهان پرتاب کرد و اخراج شد بیان کرد: جریمه شدن داگلاس کاستا کاملا صحیح است و قطعا جریمه خواهد شد. من از واکنش او غافلگیر شدم. یک گل دریافت کردیم یک کارت قرمز گرفتیم و محرومیت او احتمالا طولانی می‌شود.

آلگری درباره جریان مسابقه اظهار داشت: می توانستیم گل سوم را به ثمر برسانیم اما به جای این کار شاگردان به مسابقه انفرادی روی آوردند و سعی کردند تمام شاگردان حریف را دریبل بزنند. این کار حریف را تحریک می‌کند و در این شرایط صحنه‌هایی مانند درگیری کاستا اجتناب‌ناپذیر خواهد شد.  در ۳  مسابقه قبلی دیدید کریستیانو رونالدو چه اندازه به گلزنی نزدیک بود. او  این بار هم  برای گلزنی بسیار مشتاق نشان داد و  به همین دلیل چند بار شتابزده  عمل کرد اما در نهایت با ضربه ای که به تیر دروازه برخورد کرد توانست طلسم گلزنی را بشکند. دیبالا برای اولین بار در سمت راست مسابقه می‌کرد با این حال نمایش خوبی ارائه کرد ساسولو تا آخر به مبارزه ادامه داد اما کنترل مسابقه در دست ما بود.

 

 

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *