آخرین اخبار : 

فوتبال جهان|ماسیمیلیانو آلگری: بعید می‌دانم مسابقه ما با آژاکس بدون گل تمام شود/ ستاره رئال آماده است و مسابقه می‌کند

ماسیمیلیانو آلگری در کنفرانس خبری پیش از مسابقه تیمش در زمین آژاکس در دور رفت مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا بر آمادگی کریس ستاره رئال ستاره پرتغالی و سایر شاگردان بانوی پیر تأکید کرد.

سر مربی تیم فوتبال یوونتوس در این باره بیان کرد: ستاره رئال با تیم تمرین کرده است و اگر اتفاقی نیافتد در ترکیب خواهد بود. آژاکس تیم قدرتمندی است. آنها رئال را حذف کردند و با بایرن مونیخ مسابقه برابری داشتند پس تیم تکنیکی و باکیفیتی هستند. باید سریع و با دقت باشیم. احساس می‌کنم هر اتفاقی در این مسابقه ممکن است رخ دهد و بعید می‌دانم مسابقه بدون گل به اخر برسد. 

وی ادامه داد: در خط میانی سامی خدیرا و یا بنتانکور مسابقه خواهند کرد. فقط سه مدافع مرکزی دارم و شک دارم که از همه‌ی آنها استفاده کنم یا نه. روگانی یکی از بهترین مدافعان اروپاست. امره جان شرایط خوبی داشت اما فکر نمی‌کردم خدیرا بتواند ۷۰ دقیقه مقابل میلان مسابقه کند. او بار دیگر ثابت کرد بازیکن بزرگی است  توانایی بازیخوانی خوبی دارد و با موقعیت‌های مختلف می‌تواند کنار بیاید. بنتانکور بازیکن فعال‌تری است اما تجربه ندارد. ما دوئل‌های یک به یک زیادی خواهیم داشت که بنتانکور باید بتواند به خوبی در آنها پیروز شود.

آلگری همچنین تأکید کرد: این مسابقه کاملاً با جدال مقابل اتلتیکو مادرید متفاوت است ما در مادرید فکر کردیم وقتی توپ به تیر دروازه‌مان خورد از خطر گریختیم و خاموش شدیم. به هیچ عنوان شکست دادن اتلتیکو مادرید کار راحتی نیست. آنها لحاظ دفاعی بسیار خوب بودند اما این باعث نمی‌شود  فکر کنیم می‌توانیم این عمل کرد را دوباره تکرار کنیم. باید با گلزنی در خانه حریف بنای صعود به مرحله بعد را فراهم کنیم. آژاکس در ۲۰ مسابقه اخیرش در خانه تنها یک بار باخته است. آنها تیمی بسیار فیزیکی هستند و روی هوا قوی نشان می‌دهند. باید مقابل این تیم خوب دفاع کنیم.

 

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *