آخرین اخبار : 

فوتبال جهان|ماسیمیلیانو آلگری: بابت بسته نگه داشتن دروازه‌مان به تیمم تبریک می‌گویم/ امثال دیبالا باید برخی اوقات روی نیمکت بنشینند

ماسیمیلیانو آلگری پس از برتری قاطعانه تیمش مقابل ساسولو در هفته بیست‌وسوم رقابت‌های سری A ایتالیا از عمل کرد بازیکنانش ابراز رضایت کرد.

سر مربی یوونتوس در این باره بیان کرد: ساسولو در میانه زمین پاسکاری‌های زیادی انجام داد. این تیم بیشتر از هر تیم دیگری در لیگ در میانه زمین از  مالکیت توپ برخوردار است. ما با یک پاس اشتباه مسابقه را شروع کردیم و شزنی دفع توپ  فوق‌العاده‌ای داشت. او در پیروزی ما نقش بزرگی ایفا کرد.

وی ادامه داد: ما برناردسکی را مسئول مراقبت از سنسی کردیم و از این طریق کانال‌های ارتباطی حریف مسدود شد. بابت بسته نگه داشتن دروازه‌مان به تیمم تبریک می‌گویم. تیم در شرایط خوبی قرار دارد. دیبالا و کریستیانو رونالدو قطعاً می‌توانند کنار هم مسابقه کنند اما ما برای حفظ تعادل به تلاش همه شاگردان نیاز داریم.

سر مربی یووه همچنین خاطر نشان کرد: اگر حریف خیلی بسته مسابقه کند باید  به سمت کناره‌ها پاسکاری کنید. اگر رقبا فضا به شما می‌دهند باید بین خطوط پاسکاری کنید. ساسولو خط میانی قدرتمندی دارد و فضا را می‌بندد. به همین خاطر نیاز داشتم  تعادل در تیم را  حفظ کنم. 

آلگری در مورد دیبالا هم بیان کرد: شاید امثال دیبالا از نیمکت‌نشینی مقطعی ناامید شوند اما هر چند وقت یک بار باید روی نیمکت باشند تا انرژی دوباره‌ای بگیرند و ذهنیت درست خودشان را حفظ کنند.  

وی در اخر تصریح کرد: شاگردان مختلف ویژگی‌های متفاوتی دارند. دیبالا  در همان پست سال گذشته مسابقه می‌کند؛ با این تفاوت که کریستیانو رونالدو اینجاست و ما به کسی نیاز داریم که فضاسازی کند. در برگامو عصبانی بودم چرا که تمام توپ‌ها به متویدی ختم می‌شد. حضور دیبالا و کریستیانو رونالدو در ترکیب به شرایط مسابقه بستگی دارد. هر بازیکنی نیاز به زوج مناسب خود دارد. مانژوکیچ برای دیبالا و کریستیانو رونالدو بسیار مفید است. میرالم پیانیچ هم به متویدی نیازمند است تا با دوندگی برای او فضا بسازد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *