آخرین اخبار : 

فوتبال جهان|لوچانو اسپالتی: قهرمانی در جام حذفی نسبت به سایر رقاب…

لوچانو اسپالتی در آستانه مسابقه تیمش مقابل بنونتو در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی ایتالیا خطر باشگاه‌های کوچک و شگفتی‌ساز در این رقابت‌ها را به شاگردان گوشزد کرد.

سر مربی اینتر در کنفرانس خبری پیش از این مسابقه اظهار کرد: همان‌طور که فصل گذشته دیدیم این رقابت‌ها خطرات پنهان زیادی دارد اما حالا اینتر با تمرکزتر و باتجربه‌تر است. لحاظ ذهنی قوی هستیم. می‌خواهیم در جام حذفی ایتالیا پیش برویم و این راه  از مسابقه با بنونتو آغاز می‌شود. حریف می‌تواند ما را به دردسر بیندازد. مسابقه کردن بدون تماشاگر بسیار ناراحت‌کننده است. شاگردان واقعاً تحت‌تأثیر قرار می‌گیرند و مسابقه به نحوی پیش می‌رود که انگار یک دیدار دوستانه انجام می‌شود.

اسپالتی افزود: در مسابقات جام حذفی فرانسه و انگلستان هم باشگاه‌های کوچک شگفتی‌ساز شدند. بنونتو با غلبه بر اودینزه به این مرحله رسیده و در تک مسابقه اختلاف سطح دو باشگاه نمی‌تواند الزاماً به معنی برد باشگاه بزرگ‌تر باشد. جام حذفی برای ما یک هدف است و قهرمانی در آن به مراتب ساده‌تر از سایر رقابت‌هاست. مسیر تا فینال کوتاه به نظر می‌رسد اما باشگاه‌های بزرگی حضور دارند پس کارمان دشوار خواهد بود. با این حال تیمی در قواره اینتر باید همیشه با هدف قهرمانی وارد مسابقات شود.

 

انتهای پیام/

 

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *