آخرین اخبار : 

فوتبال جهان|لوچانو اسپالتی: به یاد ندارم هفته آخر راحتی را تجربه کرده باشم/ نتیجه این مسابقه تمام عمر روی پوست شاگردان می‌مانند!

لوچانو اسپالتی نتیجه مسابقه مرگ و زندگی تیمش مقابل امپولی در هفته سی و هشتم و پایانی رقابت‌های سری A ایتالیا را به نقشی ماندگار در بدن بازیکنانش تشبیه کرد.

 سر مربی باشگاه فوتبال اینتر در کنفرانس خبری پیش از این مسابقه اظهار داشت: ماجرا بی‌شباهت به فصل گذشته نیست؛ زمانی که برای صعود به لیگ قهرمانان باید در هفته پایانی حتما لاتزیو را می‌بردیم و حالا هم هدف مشابهی داریم.در این نوع مسابقه‌های مرگ و زندگی باید تمام توان خودتان را به کار بگیرید.به یاد ندارم در دوران مربیگری هفته آخر راحتی را تجربه کرده باشم. وقتی در رم بودم ۶ سال با اینتر فینال جام حذفی را تجربه کردیم. در هر باشگاه بزرگی بسته به اهداف موجود چنین شرایطی وجود دارد. بازیکنانم از هفته آخر فصل قبل درس گرفته‌اند و می‌دانند چگونه به بهترین نحو برای این مسابقه حساس آماده شوند.هواداران عاشق ما هستند و امیدوارم در جوزپه‌مه‌آتزا استقبال خوبی از ما به عمل بیاورند.انتظار دارم شاگردان هم با تمام تمرکز تنها به حضور در فصل آینده لیگ قهرمانان اروپا فکر کنند.

او در ادامه گفت: حریف ما در فرم خوبی قرار دارد و برای سقوط نکردن با تمام توان می‌جنگد. ما هم باید با سری بالا برای اهدافمان بجنگیم.به خودمان و توانایی‌هایمان ایمان داریم. می‌دانیم نتیجه این مسابقه مانند یک خالکوبی تا اخر عمر به پوست تن ما می‌چسبد. دی‌فرای و پولیتانو دوران ریکاوری را پشت سر گذاشته‌اند اما این مسابقه مسابقه امثال ایکاردی و مارتینس است؛ آن‌هایی که با شخصیت مسابقه خاص خودشان می‌توانند سرنوشت را به سود اینتر عوض کنند.

 

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *