آخرین اخبار : 

فوتبال جهان|لوچانو اسپالتی: باید از ابتدای بازی جدیت خودمان را نشان دهیم/ تا آخر فصل به شاگردان باهوش نیاز دارم

لوچانو اسپالتی در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل اینتراخت فرانکفورت در دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی رقابت‌های لیگ اروپا از دشواری‌های جدال با نماینده آلمان سخن اظهار کرد.

سر مربی تیم فوتبال اینتر در این باره اظهار کرد: بهانه کردن غایبان برای صعود نکردن بی‌فایده است. ما مربیان در این لحظات است که باید تیم خودمان را آماده کنیم. کیتا بالده وضعیت خوبی دارد اما بروزوویچ با وجود اینکه در لیست ما حاضر است روی نیمکت خواهد نشست. در مهمترین مقطع فصل هستیم. فقط باید به بازی با اینتراخت فرانکفورت فکر کنیم. فعلاً به دربی میلان و سایر دیدارهای پیش رو توجهی نخواهیم داشت.

اسپالتی در ادامه اظهار داشت: یک تیم با بازیکنانی که در دسترس هستند به میدان می‌رود و باید برای پیروزی تلاش کند. از حالا تا آخر فصل از هر یک از بازیکنانم انتظار بیشتری دارم و باید با مسئولیت پذیری بیشتر و در سطح فردی بالاتری به میدان بروند. در این بازی‌ها باید از تجربه خودمان در بازی‌های اروپایی بهره ببریم. از فردا تا آخر فصل به بازیکنانی باهوش و با تمرکز نیاز داریم.

وی با بیان اینکه «مشکلات و مصدومیت‌ها بهانه خوبی برای عدم کسب نتیجه نیست.» خاطر نشان کرد: پریشیچ در بازی رفت آسیب دید اما مانند بقیه شاگردان نقشی حیاتی در بازی ما دارد. امیدوارم او طی روزهای آینده به بهترین فرم خود برسد. دیدار مقابل اینتراخت فرانکفورت دشوار خواهد بود و برای گل نخوردن باید شخصیت لازم را نشان بدهیم. در نیمه اول بازی رفت عمل کرد خوبی داشتیم و موظفیم این مدل بازی کردن را تکرار کنیم. در این راستا نیاز است  از همان دقیقه اول جدیت لازم را نشان بدهیم.

 

 

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *