آخرین اخبار : 

فوتبال جهان|قرعه‌کشی پلی‌آف لیگ قهرمانان اروپا انجام شد/ مسیر دشو…

با انجام قرعه‌کشی مرحله پلی‌آف انتخابی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا باشگاه‌ها رقبایشان را شناختند.

آژاکس به عنوان مشهورترین باشگاه حاضر در این مرحله ابتدا باید از سد پائوک بگذرد و سپس به مصاف برنده جدال آپوئل قبرس و قره‌باغ برود. در حالی که باشگاه‌هادر ۲ مسیر قهرمانان و لیگ حضور دارند پس از سیدبندی صورت پذیرفته قرعه کشی انجام شد.باشگاه‌هایی  که از دور سوم مرحله مقدماتی صعود کنند به همراه یانگ بویز و اسلاویا پراگ باشگاه‌های حاضر در پلی آف را تشکیل می‌دهند.

برنامه بازی‌ها به این شرح است؛ 

مسیر قهرمانان؛  برنده ماریبور – روزنبرگ با برنده فرانس واروش – دیناموزاگرب اسلاویاپراگ با برنده کلوژ- سلتیک یانگ بویز با برنده ستاره‌سرخ – کپنهاگن برنده پائوک – آژاکس با برنده آپوئل – قره‌باغ.

مسیر لیگ؛ برنده بازل – لاسک با  برنده بروژ- دیناموکیف برنده باشاک شهیر – المپیاکوس با برنده کراسنودار – پورتو.

دور رفت مسابقات در تاریخ ۲۰ و ۲۱ آگوست (۲۹ و ۳۰ مرداد) و دور برگشت ۲۷ و ۲۸ آگوست (۵ و ۶ شهریور) برگزار خواهد شد. باشگاه‌های پیروز در پلی‌آف راهی دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا خواهند شد و باشگاه های مغلوب در این مرحله به دور گروهی لیگ اروپا راه خواهند یافت.بروژ باشگاه کاوه رضایی ملی‌پوش کشورمان کار تقریبا دشواری برای صعود به مرحله گروهی دارد.

 همچنین دور سوم پلی‌آف لیگ اروپا هم قرعه‌کشی شد. دور رفت مسابقات پلی‌آف در تاریخ ۲۲ آگوست (۳۱ مرداد) و دور برگشت آن در تاریخ ۲۹ آگوست (۷ شهریور) برگزار می‌شود.

 در مهم‌ترین بازی‌ها تورینو و ولورهمپتون در صورت پیروزی در دیدارهای خود در دور سوم مرحله مقدماتی به مصاف یکدیگر خواهند رفت. اسپانیول در این مرحله کار ساده‌ای خواهد داشت و در صورت عبور از دور سوم مقدماتی باید به مصاف برنده نماینده‌های بلغارستان و اوکراین  برود اما اینتراخت فرانکفورت که دیدار ساده‌ای در مقابل «وادوز» لیختن اشتاین پیش رو دارد در صورت پیروزی احتمالا به مصاف استراسبورگ فرانسه خواهد رفت.

 

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

https://tn.ai/2069802

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *