آخرین اخبار : 

فوتبال جهان|جنارو گتوسو: مایلم همه بازی‌ها را یک – صفر ببریم!/ راز ما تمرکز و عزم است

جنارو گتوسو در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل کالیاری در هفته بیست و سوم رقابت‌های سری A ایتالیا اعلام کرد از تیمش انتظار یک بازی خوب  و نتیجه مطلوب را دارد.

 سر مربی باشگاه فوتبال میلان در این باره بیان کرد: کار بزرگی در پیش داریم و نباید ریسک کنیم  چون رم و لاتزیو پیروز شده‌اند. برای جایگاه چهارم جنگ بزرگی برپا شده. طی سال‌های اخیر میلان در این این جایگاه نبوده بنابراین باید بازی به بازی پیش برویم. شاید روی کاغذ بازی‌های  آتی ما راحت به نظر برسد اما در سری A بازی راحت معنایی ندارد. راز ما تمرکز و  عزم است.می‌خواهم  میلانی ببینم که اجازه حمله به رقبا نمی‌دهد. می‌دانم  عده‌ای دوست دارند روسونری همیشه سراسر حمله باشد اما شخصا  خوشحال می‌شوم  اگر تمام بازی‌ها را  یک بر صفر  ببریم! 

 گتوسو در اخر گفت: قول نمی‌دهم  همیشه به یک شکل بازی کنیم. مثلا در آینده نزدیک ممکن است لاکسالت و کونتی در سیستم ۵  هافبکی به عنوان بازیکن کناری بازی کنند و چالهان اوعلو و پاکتا در پشت مهاجمان باشند. به نظرم حضور رینا به دوناروما کمک می‌کند. چالهان‌اوغلو  می‌داند می‌تواند  بهتر شود و البته عملکردش خیلی هم بد نبوده. کونتی هم بازی نمی‌کند  چون در حال حاضر بازیکنانی هستند که بیشتر به آن ها اعتماد دارم. بیلیا ۳  ماه از میادین دور بوده و برای هماهنگ شدن به کمی زمان نیازمند است. او فقط وقتی صددرصد آماده باشد بازی خواهد کرد.

 

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *