آخرین اخبار : 

فلاحت‌‌زاده: از بازگشت شجاعیان به گسترش فولاد استقبال می‌کنیم

از مشهد مقدس, فرشاد فلاحت‌زاده در نشست خبری قبل از دیدار تیم‌های پدیده خراسان – گسترش فولاد تبریز ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: بازی فردا یک بازی خوب از آب در می‌آید چون دو تیم دنبال بازی تاکتیکی هستند. تیم‌های آقای مهاجری همیشه خوب بازی می‌کنند. این بازی بازی استاد و شاگردی است. شاگردان فیروز کریمی مثل تارتار مهاجری و کمالوند الان برای خودشان مربیان خوبی شده‌اند و نتایج خوبی می‌گیرند. آنها شاگردان موفقی برای کریمی بودند اما کریمی فوت و فن آخر را به آنها یاد نداده است که نتوانند مقابل خودش نتیجه بگیرند.

وی افزود: این اولین بازی ما در ورزشگاه امام رضا (ع) است. امیدوارم این ورزشگاه برای ما خوب باشد. ما بازی در این ورزشگاه را به فال نیک می‌گیریم. هدف ما اول رساندن مصدومان و سپس جلوگیری از مصدومیت‌ها بود که این کار را به‌خوبی انجام دادیم و توانستیم جلوی مصدومیت مجدد بازیکنان را بگیریم. با مدیریت بسیار خوب آقای نصیرزاده و همکاری که بوده است توانستیم امتیازات خوبی جمع کنیم. شما هفته قبل هم اگر دیده باشد سایپا را با یک نتیجه خوب در تبریز بردیم سایپایی که خیلی خوب امتیاز جمع کرده است و با حضور آقای دایی تیم خیلی خوبی دارد اما به کمک بچه‌ها و تاکتیک‌هایی که در نظر گرفته بودیم بازی را بردیم. امیدوارم فردا هم به یک پیروزی خیلی خوب برسیم.

سر مربی تیم گسترش فولاد با اشاره به بازگشت مصدومان تیمش خاطرنشان کرد: شما دیدید که آندرانیک تیموریان هفته گذشته به جمع‌مان اضافه شد و توانستیم چه نتیجه خوبی بگیریم. ببینید که چقدر آمدن یک بازیکن در یک تیم تأثیرگذار بود. آندو توانست بچه‌ها را جمع کند و میانه میدان را در اختیار بگیرد. نقی‌زاده امین خطیبی و میلاد فخرالدینی هم دیگر مصدومان ما هستند که اگر به تیم اضافه شوند شرایط‌مان بهتر می‌شود. الان در نیم‌فصل هم هستیم و چند بازیکن را از دست می‌دهیم تا بازیکنان جدید بگیریم و یک تیم خوب را راهی میدان کنیم.

فلاحت‌زاده در مورد وضعیت گسترش فولاد در فصل نقل‌وانتقالات گفت: ما پیش از این در گل زدن خیلی مشکل داشتیم. دیگر پست‌ها تقویت شدند اما اگر بتوانیم یکی دو مهاجم خوب جذب کنیم خیلی خوب می‌شود.

«ما مقابل استقلال ضعیف عمل نکردیم» وی با بیان این جمله در مورد دیدار شکست گسترش فولاد مقابل استقلال گفت: بازی با استقلال یک بازی ویژه بود و ما مقابل استقلال ضعیف عمل نکردیم. روز قبل از بازی سه پروازمان کنسل شد. ما در نیمه اول توانستیم بازی خوبی ارائه کنیم و یکی دو فرصت صددرصد داشتیم اما جوانی بازیکنان ما باعث شد که نتیجه حاصل نشود. نفرات ما در نیمه دوم از لحاظ بدنی کم آوردند و خسته بودند. البته این نتیجه را جلوی سایپا جبران کردیم. بازیکنان ما واقعاً گلزن هستند بازیکنی مثل سامان نریمان‌جهان را به‌دلیل کمبود بازیکن در یک پست دیگر به کار می‌گرفتیم اما الان که چند بازیکن‌مان برگشته‌اند نریمان‌جهان جلو رفته و خوب هم گل می‌زند. البته هنوز مهاجم ششدانگ و گلزن نداریم اما با چند بازیکن صحبت کرده‌ایم تا آنها را جذب کنیم و مشکل‌مان حل شود.

سر مربی تیم گسترش فولاد در مورد اختلاف پیش آمده بین این باشگاه و باشگاه استقلال در خصوص پاس نشدن چک داریوش شجاعیان گفت: این موضوع به مدیریت باشگاه برمی‌گردد. قرار است مشکل چک شجاعیان برطرف شود اما در کل آقای نصیرزاده (مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد) در جریان است. شجاعیان اگر آمد از او استقبال می‌کنیم اما اگر هم نیامد بازیکن استقلال است.

فلاحت‌زاده به بهبود وضعیت گسترش فولاد پس از حضور فیروز کریمی اشاره کرد و یادآور شد: کاری که ما می‌کنیم کار تیمی است. درست است که تک مهاجم شاخص نداشته‌ایم اما بازیکنان جوان و خوبی داریم. در این مدت پیمان بابایی عصای دست ما بوده است.

وی با طرح این مدعا که مشکلات گلزنی تیم گسترش فولاد برطرف شده است گفت: همه عوامل در فوتبال دخیل است. هم روحی و روانی که در گذشته یک شرایط خاصی داشت. البته من نمی‌خواهم به آن ورود کنم چون ما احترام ویژه‌ای به همه همکاران‌مان قائل هستیم. شرایط بدنی بازیکنان‌مان به شکلی بود که در هفته ششم هم آشیل و هم رباط پاره کرده بودند! ما توانستیم بخش را اوکی کنیم. ما زمان هم نداشتیم و خیلی فشرده کار کردیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *