آخرین اخبار : 

فرهاد فخیم: داور عمدی سوت اشتباه می‌زد و می‌خواست گیتی‌پسند قهرمان شود/ کمیته انضباطی رسیدگی کند

فرهاد فخیم در اظهار کرد‌و‌گو با ورزشی درباره پیروزی ۵ بر ۳ باشگاه مس سونگون ورزقان مقابل گیتی‌پسند در دیدار فینال لیگ برتر فوتسال و قهرمانی سونگونی‌ها در لیگ برتر اظهار داشت: باید در این مسابقه یک باشگاه برنده می‌شد و مساوی معنایی نداشت. مسابقه حساسی بود و دو باشگاه استرس زیادی داشتند. کادرفنی هر دو باشگاه هم آنالیز خوبی از مسابقه حریف انجام داده بودند و گیتی‌پسند هم خیلی زود به گل رسید. ما هم توانستیم زود به مسابقه برگردیم. در زمان‌های مناسبی هم به گل رسیدیم و خدا را شکر توانستیم قهرمان شویم.

وی در مورد اهمیت قهرمانی مس سونگون در سال جاری و محرومیت‌های زیاد او در این فصل اظهار کرد: سال گذشته پس از قهرمانی با مس سونگون در ایران به اندونزی رفتم و بعد از آمدن هم مدام در باشگاه حضور داشتم و دوران بدنسازی را سپری کردم. واقعاً برای من این قهرمانی خیلی دلچسب بود چون بسیار خسته بودم. در مورد حاشیه‌های اخیر هم باید بگویم من اصلاً اهل حاشیه نیستم و در سه ماه گذشته بعد از اتفاقاتی که رخ داد و محرومیتی که داشتم اصلاً اظهار کرد و گو‌ای انجام ندادم. حاشیه‌های بدی برای من در این مدت رخ داد مثلا همان اتفاقاتی که در قم پیش آمد باعث شد داوران روی من «زوم» کنند که واقعاً حقم نبود. الان واقعاً خدا را شکر می‌کنم. خدا نشان داد که عزت و ذلت دست اوست و اگر او بخواهد هیچ‌کس نمی‌تواند جلوی موفقیت کسی را بگیرد.

محرومیت ۳ جلسه‌ای برای فرهاد فخیم

 

کاپیتان باشگاه فوتسال مس سونگون در خصوص اینکه آیا برای مسابقات قهرمانی باشگاه‌های آسیا در این باشگاه خواهد ماند یا دوباره به لیگ اندونزی خواهد پیوست‌ اظهار کرد: لیگ اندونزی هنوز تمام نشده و فعلاً مشخص نیست چه خواهد شد. باید ببینم باشگاه مس من را می‌خواهد یا نه و بعد تصمیم بگیریم.

«گیتی‌پسندی‌ها نسبت به داوری دیدار فینال معترض بودند و اعتقاد دارند با ۲۶ هفته صدرنشینی قهرمانی واقعی لیگ آنها هستند». فخیم در واکنش به طرح این موضوع به اظهار کرد: اتفاقاً داوری کاملاً به نفع گیتی‌پسند بود. آقای نصیرلو (داور دیدار فینال) کاری می‌کرد تا آنها قهرمان شوند! من به باشگاه گفتم شکایت کنند تا این آقا داور فینال نباشند چون هر مسابقه نصیرلو داور بوده مسابقه را درآورده است! اصلاً از قضاوت او راضی نیستم. او از بالا به پایین سوت می‌زند و فکر می‌کند خبری است!

وی ادامه داد: فقط یک نفر می‌خواهد که این آقا را در زمین کنترل کند. نصیرلو فکر می‌کند داوری را او به ایران آورده است. فقط دنبال این است که کاری کند تا به آدم کارت بدهد. دو‌ سه نفر از کمیته انضباطی فقط باید او را کنترل کنند. من به باشگاه‌مان هم گفتم بروند و صحنه‌ها و نحوه برخورد این آقا را با شاگردان دربیاورند‌ فرقی نمی‌کند شاگردان ما یا گیتی‌پسند او باید به شاگردان احترام بگذارند همانطور که ما به او احترام می‌گذاریم. آقای نصیرلو! داوری دیگر چرا خودت را می‌گیری! چرا داوران دیگر را نمی‌گویم‌ عبدالغنی در مسابقه رفت داور بود و به همه احترام می‌گذاشت و همه لذت بردیم ولی این آقا فکر می‌کند داوری را او از انگلیس آورده است.

 

کاپیتان باشگاه مس سونگون در ادامه انتقادهای خود از نصیرلو اظهار کرد: در شأن فوتسال ما نیست این برخوردها اتفاق بیفتد. قحطی داور که نیست. تمام فینال‌ها را در اصفهان این آقا سوت می‌زند. در مورد اعتراض گیتی‌پسند هم باید بگویم این باشگاه هم حقش بود که قهرمان شود‌ اما بالاخره مسابقه‌های پلی‌آف اینطور است و قهرمان در یک مسابقه مشخص می‌شود. کمیته فوتسال این تصمیم را گرفت و به نظرم بد هم نبود.گیتی‌پسندی‌ها هم حق دارند و پلی‌آف اگر سه برد از پنج مسابقه باشد بهتر است. فکر می‌کنم ما به حق‌مان رسیدیم‌ چون زحمت زیادی کشیده بودیم. من در این مدت خیلی عذاب کشیدم و با این محرومیت‌هایی که داشتم دو ماه به تنهایی تمرین کردم. خدا جای حق نشسته و توانستیم قهرمان شویم.

فخیم تصریح کرد: به باشگاه گیتی‌پسند تبریک می‌گویم اما واقعاً بچه‌های ما سنگ تمام گذاشتند. همه چیز هم خوب بود فقط نصیرلو در هشت ثانیه آخر هم وقتی توپ مقابل چشمانش به پای بازیکن گیتی‌پسند خورد و به بیرون رفت کرنر را برای حریف اعلام کرد. کاملاً معلوم بود تصمیمات اشتباهش از عمد بود. آدم این چیزها را می‌فهمد. از کمیته انضباطی که من را پنج شش جلسه محروم کرده بود می‌خواهم به کار این آقا هم رسیدگی کنند. رفتار او اصلاً در شأن فوتسال ما نیست نصیرلو فکر می‌کند زمین مسابقه چاله میدان است و می‌خواهد با آدم درگیر شود!

وی درباره خوشحالی شاگردان مس سونگون در جشن قهرمانی با پرچم تراکتورسازی یادآور شد: من از این موضوع خبر نداشتم اما در هر صورت مردم آذربایجان تراکتورسازی را دوست دارند. واقعاً هواداران ما سنگ تمام گذاشتند و از جان و دل مایه گذاشتند. دست همه آنها را می‌بوسم.

به نقل|به نقل
منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *