آخرین اخبار : 

فرناندس: گواردیولا لیاقت احترام مرا نداشت! + تصاویر- اخبار ورزشی …

به گزارش خبرگزاری تسنیم، برنو فرناندس، هافبک پرتغالی جدید شیاطین سرخ که در ماه ژانویه به این تیم پیوست، می‌گوید از مشاجره‌اش با پپ گواردیولا در جریان دربی اخیر شهر منچستر راضی نیست، اما به خودش بابت انجام این کار حق می‌دهد.

در دقایق پایانی آن مسابقه که با پیروزی ۲ بر صفر شیاطین سرخ در ورزشگاه اولدترافورد خاتمه یافت، فرناندس پس از درگیری لفظی تند با گواردیولا، رو به سر مربی اسپانیایی حریف همشهری انگشت خود را روی لبانش گذشت و از او خواست که سکوت اختیار کند. این حرکت او اگرچه هواداران من‌یونایتد را به وجد آورد، اما با انتقادات فراوانی هم همراه شد. با این حال ستاره سابق اسپورتینگ لیسبون می‌گوید که او پاسخ بی‌احترامی گواردیولا را داده است.

برنو فرناندس درباره این اتفاق به شبکه اسکای اسپورتس بیان کرد: من درباره این موضوع با بعضی از دوستان حرف زده‌ام. بعضی از مردم با خودشان می‌گویند «پپ همه چیز برده، برونو چه کسی است که بخواهد به او بی‌احترامی کند؟» اما من باید بگویم که اتفاقاً مسئله همین احترام است. الان که خارج از زمین مسابقه هستم می‌گویم که بار دیگر چنین حرکتی نمی‌کنم اما در آن لحظه کلماتی که گواردیولا به من بیان کرد دیوانه‌ام کرد و استرس و فشاری که به خاطر مسابقه داشتم هم مزید بر علت شد تا آن حرکت را انجام دهم.

 

فرناندس گفت: من برای پپ و تمام چیزهایی که برده است، احترام قائلم. او خدماتی به فوتبال کرده که باعث تغییر برخی ذهنیت‌ها درباره این ورزش شده است. با این حال در آن لحظه او به من بی‌احترامی کرد و به همین دلیل لیاقت احترام مرا نداشت. الان اما این موضوع دیگر برایم اهمیتی ندارد. چیزی که در زمین مسابقه رخ می‌هد همانجا برای من تمام می‌شود و خارج از آن فقط یک اتفاق در گذشته است.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم
https://tn.ai/2222583

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *