آخرین اخبار : 

عمران‌زاده: رحمتی قسم خورد که متوجه حضور من در ورزشگاه نشده است/ به استقلال امیدوار شدم

حنیف عمران‌زاده ورزشی درباره پیروزی سه بر صفر استقلال مقابل صنعت نفت آبادان تقدیر باشگاه استقلال از او و دیگر مسائل صحبت کرد.

* : باشگاه استقلال قبل از مسابقه با صنعت نفت به بهانه خداحافظی‌ات از دنیای فوتبال از تو تقدیر کرد. چه صحبتی در این زمینه داری؟

از باشگاه و کمیته پیشکسوتان تشکر می‌کنم و دست‌شان درد نکند. همین که به فکر ما بودند جای تشکر دارد.

* : مهدی رحمتی پس از مسابقه اظهار کرد که متوجه حضورت در ورزشگاه نشده است. از رفتار شاگردان استقلال ناراحت بودی؟

مراسم تقدیر قبل از حضور شاگردان شروع شده بود. بازیکنانی چون مرتضی تبریزی مهدی قائدی و بهنام برزای را دیدم اما بی‌میلی از شاگردان ندیدم. رحمتی شب با من تماس گرفت و قسم خورد که ندیده که از من تقدیر می‌کنند. به رحمتی گفتم برای چه قسم می‌خوری؟ من متوجه شدم که تیم برای شروع مسابقه آماده می‌شد.

* : بعد از حضورت در برنامه نود یکی از بازیگران تلویزیون که مجری برنامه‌ای است موضوع بردن موتورت به طبقه دوم هتل در همدان را سوژه کرده است.

این شخصی که می‌گویید چه کسی است؟ بازیگر است؟

* : او حامد تهرانی بازیگر برنامه خنده بازار بوده است.

شهاب عباسی و سیاوش مفیدی را می‌شناسم که از دوستانم هستند اما این شخص را نمی‌شناسم. اگر سیاه لشگر بوده که نباید جوابش را بدهم. موضوع برنامه نود با حضور هاشم بیک‌زاده جنبه «فان» داشت. باید از عادل فردوسی‌پور مجری این برنامه تشکر کنم که به یاد ما بود. دم او گرم!

 

* : به استقلال برسیم مسابقه با صنعت نفت را چطور دیدی؟

اگر استقلال اینگونه مسابقه کند شرایط تیم بهتر خواهد شد.

* : قبل از مسابقه گفته بودی که با شرایطی که استقلال دارد امیدی به قهرمانی‌اش نداری.

بله چون وضعیت تیم را دیده بودم. در مسابقه با نفت برای اولین بار ترکیب خوبی دیدیم. خودم به استقلال امیدوار شدم که نتایج خوبی بگیرد. هر چقدر تیم برد بیاورد شاگردان اعتماد به نفس بیشتری پیدا می‌کنند. هواداران نیز استرس ندارند که تیم‌شان نتیجه نگیرد و بگویند بهتر است ورزشگاه نرویم.

به نقل|به نقل
منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *