آخرین اخبار : 

طاهری: به باقری گفتم اگر شوت زدن را یاد بگیری بازیکنی شش دانگ می‌شوی/ شفر مثل پدر دست همه را می‌گیرد

بیژن طاهری ورزشی درباره برتری ۵ بر صفر استقلال مقابل سپیدرود رشت در هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: با این پیروزی روند رو به رشد استقلال ادامه پیدا کرد. شاگردان با تلاش تعصب و غیرت‌شان این نتیجه را رقم زدند. با اینکه بازی در چمن مصنوعی برگزار شد اما بازی خوبی انجام داده و شاگردان آن چیزی را که انتظار داشتیم به نمایش گذاشتند.

وی با اشاره به دیدار پیشِ روی استقلال مقابل پدیده خراسان در بازی عقب افتاده از هفته دوازدهم لیگ خاطرنشان کرد: در لیگ بازی آسانی وجود ندارد همان‌طوری که در سه بازی گذشته تلاش کردیم تا سه امتیاز بازی‌ها را بگیریم در این دیدار هم برای سه امتیاز وارد زمین می‌شویم.

سر مربی تیم فوتبال استقلال در خصوص اینکه وینفرد شفر پس از آخر بازی از او تشکر کرد که با فرشید باقری در تمرینات اختصاصی کار می‌کند بیان کرد: باید از شفر تشکر کنم که حس پدرانه‌ای نسبت به همه دارد. او مانند پدر دست‌ همه را می‌گیرد و کمک و راهنمایی می‌کند. از او تشکر می‌کنم که چنین صحبتی درباره من انجام داده است. من سر مربی هستم و وظیفه‌ام کار کردن با شاگردان است. همان‌طور که یاد داده‌اند چطور شوت بزنم من این کار را به نسل بعدی انتقال می‌دهم. مطمئنم باقری نیز به نسل بعدی خود یاد خواهد داد که چطور بهتر شوت بزنند.

 

طاهری ادامه داد: به باقری گفتم تو هافبک کاملی هستی و اگر شوت زدن را یاد بگیری بازیکنی شش دانگ می‌شوی. او علاقه نشان داد و پس از تمرینات ماند تا با هم تمرین کنیم. نه تنها باقری بلکه شاگردان نیز تلاش بیشتری از خود نشان می‌دهند. باقری شاگرد باهوشی بود و زود یاد گرفت و توانست در دو بازی اخیرمان سه گل بزند.

سر مربی تیم فوتبال استقلال در مورد اینکه باقری پس از گلزنی به سپیدرود به سمتش آمد بیان کرد: بچه‌های تیم قدرشناس هستند. وقتی می‌بینند یک نفر با آنها کار می‌کند به خوبی قدرشناسی می‌کنند. در مجموع هدف همه ما سربلندی و شادی هواداران است.

به نقل|به نقل
منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *