آخرین اخبار : 

صادقیان: پیگیر پخش مستقیم بازی‌های تراکتور از شبکه‌های سراسری هستیم/ ما هر ۲ جام را می‌خواهیم

به نقل از روابط عمومی باشگاه تراکتور تبریز غلامرضا صادقیان درباره حضور سر مربی باشگاه ملی فوتبال کشورمان در ورزشگاه یادگار امام (ره) برای تماشای دیدار تراکتور – پارس جنوبی جم اظهار داشت: با توجه به حضور تراکتور در جایگاه پنجم رده‌بندی باشگاه‌های پرهوادار در سطح جهان ویلموتس به همراه ساکت در تبریز حضور یافته بودند که با زیرساخت‌های باشگاه آشنا شوند. آنها در این بازدید از امکانات باشگاه تراکتور متعجب شدند.

وی درباره اقدامات رفاهی ورزشگاه یادگار امام (ره) تصریح کرد: باید از فدراسیون فوتبال شهرداری تبریز و اداره کل ورزش و جوانان تشکر کنم. پیگیر رفع مشکلات مربوط به پارکینگ استادیوم هستیم. مدرن کردن ورزشگاه در دستور کار قرار دارد و از اداره کل راه و شهرسازی و شهرداری تبریز برای رفع برخی از مشکلات ورزشگاه کمک می‌خواهیم. سکوها و صندلی‌های ورزشگاه یادگار امام (ره) به طور کامل جدا و شماره‌گذاری شده است. برای نشستن هر کدام از هواداران روی صندلی خود نیازمند کمک هواداران هستیم.

مدیرعامل باشگاه تراکتور درباره برنامه باشگاه برای دیدار مقابل استقلال در هفته نهم لیگ برتر خاطرنشان کرد: طبق برنامه در این بازی برای هواداران طرح موزائیکی کار خواهیم کرد.

صادقیان در مورد خواسته هواداران مبنی بر پخش بازی‌های تراکتور از شبکه‌های سراسری صداوسیما بیان کرد: من با مقام عالی صداوسیما در این زمینه مکاتباتی داشتم. به زودی با قائم مقام صداوسیما جلسه‌ای برگزار کرده و برای پخش بازی‌های تراکتور از شبکه‌های سراسری رایزنی می‌کنیم.

وی در مورد بازی نکردن رضا شکاری در باشگاه تراکتور هم اظهار داشت: دنیزلی در بازی با پاس از شاگردان جوان استفاده کرده بود و براساس تاکتیک این سر مربی از تمامی شاگردان در طول فصل استفاده خواهد شد. مشکلی بابت شکایت باشگاه ذوب‌آهن از شکاری نداریم و در نامه‌ای به باشگاه روبین کازان صراحتاً اعلام کردیم که شکاری با ما قرارداد دارد. دنیزلی نیز قدم به قدم از خط دروازه تا نوک حمله مشکلات باشگاه را رفع می‌کند و به همین دلیل شاهد بازی‌های جذاب از تراکتور بوده‌ایم.

مدیرعامل باشگاه تراکتور راجع به وضعیت مازولا تصریح کرد: بر اساس برنامه پزشکی مازولا این بازیکن سه الی چهار هفته برای آماده‌سازی زمان نیاز داشت و به همراه ابوالفضل رزاق‌پور انتهای این هفته به تمرینات باشگاه اضافه خواهند شد.

صادقیان در مورد پرونده محسن فروزان نیز بیان کرد: این پرونده در مرحله تصمیم‌گیری است. صدور احکام قضایی زمان‌بر است. وکیل باشگاه پیگیر این پرونده است.

وی با بیان اینکه اروین و استوکس رضایت باشگاه را برای جدا شدن کسب نکرده‌اند خاطرنشان کرد: یک وکیل خارجی در کشور ترکیه برای پیگیری این موضوع استخدام شده است. زمان ورود و خروج استوکس و اروین از گذرنامه دریافت شده و پس از ترجمه به مراجع رسیدگی به شکایات ارسال شده است. لباس جدید باشگاه با برند آدیداس از هفته هفتم رونمایی می‌شود که با طرح زیباتر و بدون برچسب اسپانسر خواهد بود.

مدیرعامل باشگاه تراکتور با بیان اینکه نظم و ترتیب در این باشگاه حاکم است اظهار داشت: نظم و ترتیب فنی و مالی در باشگاه ایجاد کرده‌ایم و همین موضوع باعث شده که باشگاه فوتبال هوادارپسند ارائه دهد.

صادقیان درباره جذب یک بازیکن خارجی بیان کرد: اصلاً چنین صحبتی انجام نشده است. ما چهار بازیکن خارجی داریم و منتظر بازگشت و بهبود مازولا هستیم. هیچ مذاکره‌ای با بازیکن جدیدی انجام نشده است و هر گونه تغییر با نظر دنیزلی خواهد بود.

وی در واکنش به انتقادات مطرح شده از کوین فورچونه بیان کرد: سعی شده شاگردان خارجی جذب شوند که سال گذشته در باشگاه‌شان بازی می‌کردند. دنیزلی به فورچونه اعتقاد دارد و اکنون این بازیکن در اردوی باشگاه ملی کشورش حضور دارد.

مدیرعامل باشگاه تراکتور درباره ساخت ورزشگاه اختصاصی تراکتور تصریح کرد: پس از حضور در اردوی ارزروم و آشنایی با زیرساخت‌های این کمپ جلسه‌ای با مالک باشگاه برگزار شد و در برنامه خود داریم که کمپ تمرینی برای باشگاه‌های ورزشی در تبریز ایجاد کنیم. همچنین احداث ورزشگاه اختصاصی نیز پیگیری می‌شود و کارهای عمرانی هتل اختصاصی باشگاه هم تکمیل شده است.

صادقیان در پاسخ به این سؤال که آیا هدف اصلی تراکتور لیگ برتر خواهد بود یا جام حذفی اظهار داشت: ما هر دو جام را می‌خواهیم. با توجه به حضور چهار بازیکن ملی‌پوش در اردوی باشگاه ملی درخواست تعویق بازی مقابل نود ارومیه را دادیم که موافقت شد.

وی در مورد تمدید قرارداد شاگردان خاطرنشان کرد: قرارداد شاگردان جدید با طرح جدید (۱+۲) منعقد شده است و در صورت کسب رضایت از عمل کرد شاگردان قراردادشان را تمدید می‌کنیم. زنوزی روی امورات باشگاه نظارت مستمر دارد.

به نقل|به نقل

منبع: خبرگزاری تسنیم
https://tn.ai/2113260

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *