آخرین اخبار : 

شکایت دوباره باشگاه قدوس به دیوان عالی فرانسه برای ماندن در لوشامپیو…

به نقل از RMS SPORT برنارد یوآنین رئیس باشگاه آمیا پس از رأی ۷۵ درصدی مجمع عمومی لیگ دسته‌اول فوتبال فرانسه (لوشامپیونه) به برگزاری این رقابت‌ها در فصل آینده با همان ۲۰ باشگاه اظهار کرد: این یک نتیجه موفقیت‌آمیز لحاظ روانی است. در واقع یک‌چهارم باشگاه‌ها با سقوط آمیا به دسته پایین‌تر مخالف بودند. از این پس این حکم در دادگاه مورد بررسی دوباره‌ای قرار خواهد گرفت.

فدراسیون فوتبال فرانسه تا ۶ روز دیگر باید پاسخ مکتوب و نهایی‌اش را به دیوان عالی فرانسه ارسال کند. این نهاد عالی حقوقی فرانسه به دنبال شکایت باشگاه آمیا از فدراسیون فوتبال این کشور درخواست کرد تا برگزاری لوشامپیونه در قالب جدید را بررسی کند.

برنارد یوآنین اظهار کرد: در چند ماه اخیر به ما گفتند که امکان برگزاری لوشامپیونه با حضور ۲۲ باشگاه نیست. اکنون ۲۵ درصد باشگاه‌ها با آن مخالفت کردند. آنها انسجام فوتبال فرانسه را به نمایش گذاشتند. فکرمی‌کنم این لحظه مهمی است و ثابت می‌کند که پیام ما به خوبی انتقال یافت. این باشگاه‌ها متوجه می‌شوند که تصمیم صادره از سوی فدراسیون فوتبال فرانسه علیه آمیا ناعادلانه است. امکان حضور در دیوان عالی فرانسه را داریم و فدراسیون فوتبال هنوز پاسخ دستور این نهاد را نداده است. امیدوارم دیوان عالی مانع سقوط آمیا و تولوز به دسته پایین‌تر شود.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

https://tn.ai/2292497

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *