آخرین اخبار : 

شمشیربازی گرند پری سابر| انصراف عابدینی و شکست باهر در جدول ۱۲۸ ن…

خبرنگار ورزشی مرحله مقدماتی مسابقات شمشیربازی گرند پری در اسلحه سابر در مسکو به آخر رسید.

در آخر «مرحله پول» علی پاکدامن ۶ پیروزی برابر حریفانی از قزاقستان کره جنوبی روسیه آمریکا و بلاروس به‌دست آورد. همچنین محمد فتوحی با ۵ پیروزی برابر نمایندگان مجارستان گرجستان آمریکا کویت و قزاقستان و یک شکست برابر ایتالیا نیما زاهدی با ۲ پیروزی مقابل هنگ‌کنگ و ژاپن و ۴ شکست برابر فرانسه آمریکا آلمان و چین فرزاد باهر ۳ پیروزی برابر فرانسه ژاپن و آلمان و ۳ شکست برابر ونزوئلا چین و روسیه محمد رهبری ۳ پیروزی برابر پورتوریکو برزیل و اسپانیا و ۳ شکست برابر فرانسه رومانی روسیه به کار خود در این مرحله آخر دادند.

مجتبی عابدینی نیز که در رقابت‌های جهانی اسپانیا دچار مصدومیت شده بود در مرحله پول به دلیل تشدید مصدومیت و عدم‌توانابی شرکت در مسابقات کناره‌گیری کرد.

بدین ترتیب و با نتایج سابریست‌ها در دور مقدماتی پاکدامن و فتوحی مستقیما راهی جدول ۶۴ نفره شدند و نیما زاهدی نیز از صعود به جدول حذفی باز ماند. همچنین در مرحله حذفی این مسابقات و در جدول ۱۲۸ نفره فرزاد باهر با نتیجه ۱۵ بر ۱۱ برابر نماینده بلژیک شکست خورد. محمد رهبری دیگر نماینده کشورمان نیز با نتیجه ۱۵ بر ۱۴ برابر نماینده فرانسه پیروز شد و به دور بعدی راه یافت.

 

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *