آخرین اخبار : 

شاه‌ماهی بارسلونا در تور پاری‌سن ژرمن

تیم فوتبال پاری‌سن ژرمن همه تلاشش را برای به خدمت گرفتن ماتیاس دلیخت در تابستان پیش رو خواهد کرد. در طول روزهای اخیر مذاکرات بین دو طرف راضی‌کننده بوده است و رسانه‌های فرانسوی مطمئن هستند که این ستاره فصل آینده در پاریس بازی خواهد کرد.

لئوناردو مدیر فوتبالی پاری‌سن ژرمن رابطه خوبی با مینو رایولا دارد و که مدیر برنامه‌های دلیخت است. همچنین گفته می‎شود این تیم پیشنهاد دستمزد سالانه ۱۵ میلیون یورو با قراردادی ۵ ساله به ستاره هلندی داده است.

این پیشنهاد به مراتب بیشتر از پیشنهادی است که بارسلونا به این ستاره داده است و طبق ادعای روزنامه کاتالانی اسپورت بارسا می‌خواسته در صورت موفق شدن به انعقاد قرارداد با دلیخت به او دستمزد سالانه بین ۵ تا ۷ میلیون یورو بدهد.

نه تنها پیشنهاد دستمزد پاری‌سن ژرمن ار پیشنهادی که بارسلونا ارائه داده بالاتر است بلکه ترانسفر فی در نظر گفته شده باشگاه فرانسوی هم بیشتر است. بارسا تصمیم دارد برای انتقال او ۷۵ میلیون یورو بپردازد و پاری‎سن ژرمن در پیشنهادش مطرح کرده که حاضر است ۹۰ میلیون یورو برای او پرداخت کند.

از آنجایی که بارسلونا باید تغییرات زیادی در ترکیب تیمش ایجاد کند توان ولخرجی کردن را ندارد و بعید است بتواند در مسائل مالی آن هم در این شرایط با تیم ثروتمند فرانسوی رقابت کند.

منبع: خبرگزاری مهر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *