آخرین اخبار : 

سولسشایر: برخی جوانان ما برای اولین بار در آنفیلد به میدان می‌رون…

اولگنار سولسشایر در کنفرانس خبری پیش از مسابقه تیمش مقابل لیورپول در هفته بیست و دوم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس ادعا کرد شیاطین سرخ  از رقیبشان هراسی ندارند.

 سر مربی باشگاه فوتبال منچستریونایتد در این باره بیان کرد:  همان طور که چند هفته پیش درباره مصدومیت هری مگوایر به شما گفتم درباره راشفورد هم می‌گویم به او زمان کافی را برای بازگرداندن به میادین خواهیم داد. امروز بررسی‌ها بیشتری انجام خواهیم داد و او را معالجه می‌کنیم. روز گذشته زمان ریکاوری کردن راشفورد بود. احتمالا او برای مسابقه با لیورپول آماده نخواهد بود اما بیایید تا ببینیم در چند ساعت آینده چه اتفاقی خواهد افتاد.

او در ادامه گفت: ما برای رفتن به زمین آن‌ها و برنده شدن در آنفیلد به عملکردی بسیار خوب نیاز داریم اما فراموش نکنیم  ماه گذشته سیتی را در خارج از خانه شکست دادیم پاری‌سن‌ژرمن  را در خارج از خانه بردیم و هنگامی که قرار باشد به مصاف صدرنشین لیگ برتر برویم به عملکردی در حد و اندازه آن‌ها احتیاج داریم. 

سولسشایر در آخر تصریح کرد: من به عنوان یک بازیکن هم در آنفیلد پیروز شده‌ام و هم شکست را تجربه کرده‌ام. شما باید انتظار چنین مسابقه‌هایی  را داشته باشید. این یک نبرد  بزرگ برای باشگاه ماست زیرا مقابل صدرنشین لیگ برتر مسابقه خواهیم کرد.در ۲  مسابقه آخر مقابل لیورپول خوب کار کردیم اما مسابقه خارج از خانه در آنفیلد موضوع دیگری است.شما باید اطمینان حاصل کنید از این مسابقه لذت می‌برید اما آنفیلد می‌تواند یک مکان ترسناک و مرعوب کننده باشد. باید به خوبی آماده این مسابقه شویم زیرا برخی از شاگردان جوان برای اولین بار در آنفیلد مسابقه خواهند کرد.

 

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

https://tn.ai/2184731

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *