آخرین اخبار : 

سماک: آزمون متوجه میزان مصدومیتش نبود/ جیوبا: آزمون گل مهمی زد

  به نقل از سایت رسمی باشکاه زنیت سن‌پترزبورگ سرگئی سماک بیان کرد: در زمان بازی که ماهیچه‌های پای سردار آزمون گرم بودند نمی‌توانست میزان جدیت مصدومیتش را درک کند. در زمان استراحت بین دو نیمه که خنک شد متوجه شدیم که مصدومیت آزمون جدی است و باید ستاره دیگری جایگزین می‌‌کردیم. پس از بازگشت به روسیه اطلاعات بیشتری درباره میزان مصدومیت آزمون دریافت می‌کنیم.

سر مربی زنیت در واکنش به این پرسش که آیا تیمش قادر به صدرنشینی در گروه  G لیگ قهرمانان اروپا خواهد بود اظهار داشت: ما در این رقابت‌ها توهمی ندارم. بازی به بازی پیش می‌رویم و تمام بازی‌ها دشوار هستند زیرا تیم‌ها در یک سطح قرار دارند. ما توان صد در صدی خود را به نمایش می‌گذاریم و باید ببینیم چه نتایجی کسب خواهیم کرد.

سرگئی سماک درباره این که زنیت بهتر بازی کرد یا لیون خاطرنشان کرد: لحاظ کنترل توپ ما بهتر بودیم و با توجه به فرصت‌های خلق شده نتیجه تساوی عادلانه بودند.

آرتم جیوبا کاپیتان تیم ملی فوتبال روسیه و زنیت سن‌پترزبورگ که زمینه‌ساز گل سردار آزمون برابر لیون فرانسه شد بیان کرد: آزمون گل خیلی خوبی زد. به نظرم این گل برای آزمون پس از یک سری ناکامی در گلزنی بسیار مهم بود. خوب شد که او گل زد و کار مثبتی انجام شد.

زنیت سن‌پترزبورگ شب گذشته (سه‌شنبه) در نخستین بازی مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا در زمین لیون به تساوی یک – یک رسید. سردار آزمون ملی‌پوش ایرانی زننده گل نخست این بازی در دقیقه ۴۱ بود.

 

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

https://tn.ai/2098688

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *