آخرین اخبار : 

سر مربی جدید آمیا: کم تجربه‌ام و از اعتماد رئیس باشگاه قدردانی می‌…

به نقل از سایت le11amienois فرانسه لوکا السنر اظهار کرد: می‌خواهم از رئیس باشگاه آمیا قدردانی و احترام خود را به او ابراز کنم زیرا به من برای پست سرمربیگری این باشگاه اعتماد کرد. این انتخاب آسانی برای باشگاه آمیا نبود و باور عمیقی دارم که همکاری ما با موفقیت به اخر خواهد رسید.

سر مربی جدید و اهل اسلوونی آمیا ادامه داد: با هیجان بزرگی کارم را در آمیا آغاز می‌کنم و کار اصلی‌ام در زمین تمرین با شاگردان خواهد بود. می‌خواهم روی طرح اصلی آمیا که ثبات تیمی در لیگ دسته‌اول فرانسه است تاکید کنم.در آمیا اشتیاق زیادی برای رسیدن به موفقیت وجود دارد و این میل گروهی لحاظ روانی بسیار روی کارم و شاگردان تاثیرگذار است. با توجه به سنی که دارم از تجربه محدودی برخوردار هستم اما دارای ثبات کاری بودم. میل به کسب موفقیت دارم و عشق من به فوتبال قدرتمند است. سبک بازی باشگاه من باید متناسب با بازی حریفان باشد و باید مهیای هرگونه چالشی باشیم. می‌خواهم که آمیا باشگاه چند وجهه باشد و نتیجه برای من مهم‌ترین هدف است.

باشگاه آمیا که در لیگ دسته‌اول فرانسه (لوشامپیونه) حضور دارد از سامان قدوس ملی‌پوش ایرانی بهره‌مند است. آمیا در هفته پایانی فصل گذشته این رقابت‌ها با گل پیروزی‌بخش سامان قدوس برابر باشگاه گنگام از سقوط به دسته پایین‌تر نجات یافت.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

https://tn.ai/2036782

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *