آخرین اخبار : 

ستین: مارتینس و نیمار را با هم می‌خواهم/ قهرمانی بارسلونا در صورت…

کیکه ستین سر مربی تیم فوتبال بارسلونا می‌گوید؛ حاضر نیست از میان لائوتارو مارتینس و نیمار یکی را انتخاب کند.

حرف و حدیث‌ها درباره بازگشت نیمار از همان سال ۲۰۱۷ که او از بارسلونا رفت وجود داشته است اما از یک فصل پیش لائوتارو مارتینس هم به گزینه‌ای محبوب برای کاتالان‌ها تبدیل شد.

با توجه به بند فسخ قراردادی ۱۱۰میلیون یورویی‌ مارتینس با اینتر و حداقل ۲۰۰میلیون یورویی که پاری‌سن‌ژرمن برای فروش نیمار می‌‌خواهد خرید هر دو ستاره برای بارسلونا بسیار دشوار به‌نظر می‌رسد اما ستین ترجیح می‌دهد که هر دو ستاره را داشته باشد.

سر مربی سابق رئال بتیس در این خصوص به برنامه لارگروی اسپانیا بیان کرد: نیمار یا مارتینس؟ من هر دوی آنها را انتخاب می‌کنم چون هر دوی آنها شاگردان فوق‌العاده‌ای هستند البته من به فکر آینده نیستم و به زمان حال فکر می‌کنم. نیمار ستاره بزرگی است و هر کسی هم دوست دارد که بهترین‌ها را تمرین دهد اما ما می‌دانیم که خرید او هزینه سنگینی روی دست باشگاه خواهد گذاشت پس جذب کردن او کار آسانی نیست.

به‌تازگی اخباری منتشر شده مبنی بر اینکه فدراسیون فوتبال اسپانیا پیشنهاد داده؛ فصل جاری لالیگا که به‌دلیل شیوع کرونا تعلیق شده بدون تعیین قهرمان و تنها اختصاص سهمیه‌های اروپایی به تیم‌‌های اول تا ششم مختومه اعلام شود. ستین اما می‌گوید در صورتی که بارسلونای صدرنشین هم به‌عنوان قهرمان فصل نیمه‌تمام معرفی شود اقدامی کاملاً منطقی صورت گرفته است.

او در ادامه خاطرنشان کرد: اگر فصل از سر گرفته نشود منطقی‌ترین چیز این است که جام قهرمانی به بارسلونا داده شود اما من دوست ندارم که تیمم این‌طوری قهرمان شود و ما این‌گونه قهرمانی در لیگ را جشن بگیریم. در لیگ قهرمانان هم با حذف لیورپول الآن هشت تیم هستند که هر کدام‌شان می‌توانند قهرمان شوند. لئو مسی می‌خواهد قهرمان اروپا شود و این فصل هم عمل کرد خوبی داشته است.

انتهای پیام/+

منبع: خبرگزاری تسنیم

https://tn.ai/2245548

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *