آخرین اخبار : 

ستاره‎هایی که دیگر نمی‎درخشند

دو ستاره از دو غول فوتبال اسپانیا این روزها حال و روز خوبی ندارند. اما فقط ایسکو در باشگاه فوتبال رئال و کوتینیو در بارسلونا نیستند که روزهای سختی را در تیمشان سپری می‌کنند. چه به خاطر مشکل با سر مربی و چه به خاطر مصدومیت شاگردان زیادی هستند که در تیمشان زمانی جزو شاگردان بزرگ بودند و این روزها دردسرهایی دارند. در زیر به برخی از این شاگردان اشاره خواهیم کرد:

مسوت اوزیل/>البته اوزیل به تمرینات بازگشته و به دنبال به دست آوردن جایگاهش است. اما از زمان آمدن امری به جای ونگر اوزیل تنها ۱۳ مسابقه در لیگ برتر انجام داده و ۳ بار گل زده است.

الکسیس سانچس/>ستاره اهل شیلی در دوران مورینیو سردرگم بود و از ماه نوامبر هم هیچ مسابقه‌ای برای منچستریونایتد انجام نداده است. آمار او فاصله زیادی با خود واقعی‌اش و چیزی که قبلا بوده دارد. او در ۱۱ مسابقه در لیگ برتر تنها یک گل زده است.

دیگو کاستا/>سیمئونه تا ماه مارچ مهاجمش را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارد. آخرین مسابقه کاستا در مسابقه اتلتیکومادرید مقابل خیرونا در تاریخ ۲ دسامبر بود زمانی که به تازگی یک مصدومیت را پشت سر گذاشته بود. وضعیت او باعث شده اتلتیکو به فکر جانشینی در ماه ژانویه برایش باشد.

خامس رودریگس/>ستاره کلمبیایی نتوانست در بایرن مونیخ انتظارات را برآورده کند. او ۱۸ ماه گذشته و با قراردادی قرضی از رئال به بایرن پیوست. ۸ بار در بوندسلیگا در این فصل مسابقه کرده است و شرایط برایش در باشگاه نیکو کواچ کمی پیچیده شده است.

آدرین ربیو/>هافبک پاری‌سن ژرمن از زمانی که حاضر به تمدید قرارداد با باشگاه فرانسوی نشده با مشکلاتی روبرو شده است. پاری‌سن ژرمن او را از ترکیب باشگاه کنار گذاشته است آن هم از ماه دسامبر. این یعنی او مطمئنا به زودی تیمش را ترک خواهد کرد. شاید هم در آخر فصل این اتفاق بیفتد.

فرانک ریبری/>یکی از بهترین شاگردان دهه اخیر بایرن انتظار می‌رود خداحافظی‌ تلخی با تیمش داشته باشد. با وجود ۱۴ حضور در رقابت‌های این فصل بوندسلیگا که در ۹ مسابقه از این تعداد در ترکیب اصلی بوده اولی هوینس جدایی او را قطعی اعلام کرده است.

منبع: خبرگزاری مهر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *