آخرین اخبار : 

سامان قدوس: هنوز در آمیا خیلی خوب نبوده‌ام

به نقل از سایت le11amienois فرانسه سامان قدوس هنوز هم اشتیاق زیادی برای افزایش سطح فنی خود با پیراهن تیم آمیا در لوشامپیونه دارد. بازیکنی که تاکنون ۳ گل به ثمر رسانده و ۳ پاس گل داده است. انتقالش به آمیای فرانسه نیز در آن زمان نیز بحث‌برانگیز بود. سامان قدوس ابتدا راهی اسپانیا شد تا درباره جزئیات قراردادش با تیم اوئسکا مذاکره کند. ملی‌پوش ایرانی تیم آمیای فرانسه در این رابطه می‌گوید: به اسپانیا رفته بودم اما آنها به زبان اسپانیایی با من صحبت کردند. مترجم هم خوب نبود.

بر اساس عدم توافق ۳ جانبه او همچنان در مالکیت باشگاه اوسترشوندس سوئد می‌ماند.  در این میان تیم رنس نیز پیشنهادی برای جذب سامان قدوس ارائه می‌دهد و به نظر می‌رسد برنده این انتقال می‌شود اما در نهایت او با قرارداد ۴ میلیون یورویی سر از تیم آمیا در می‌آورد. 

سامان قدوس پس از انجام ۲۰ بازیکن در ترکیب تیم آمیا که در ۱۶ مسابقه به عنوان بازیکن اصلی راهی میدان شده بود اظهار کرد: میان زمان آغاز لیگ برتر سوئد جام جهانی ۲۰۱۸ انتقالم به آمیا و جام ملت‌های آسیا می‌توانم بگویم ۲ سال است که استراحت نکرده‌ام. با این وجود در تیم آمیا احساس خوبی دارم و به خوبی بازیابی شدم البته معتقدم از زمان انتقالم به آمیا تاکنون خیلی خوب نبودم.

بعضی اوقات سامان قدوس از سوی پلیسیه سر مربی تیم آمیا خارج از ترکیب قرار می‌گیرد. کسی که از بازیکنانش به ویژه سامان قدوس انتظار زیادی دارد و می‌داند که او هنوز تمام توانمندی‌های خود را نشان نداده است.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *