آخرین اخبار : 

سامان قدوس: باشگاه آمیا خیلی مراقب من است/ شرایطی مشابه اوسترشوند…

به نقل از سایت رسمی باشگاه اوسترشوندس سوئد سامان قدوس در مدت حضورش در این باشگاه موفقیت‌های زیادی را به ارمغان آورد. نخستین‌ بار برابر هاماربی گلزنی کرد  و پس از آن ۲۸ گل برای باشگاه اوسترشوندس در لیگ و جام حذفی سوئد  به ثمر رساند. ما به خوشامدگویی او در خانه‌اش در فرانسه رفتیم. حال این پرسش پیش می‌آید آیا گرم‌تر از سامان قدوس کسی پیدا می‌شود؟ بازیکنی که وقت خود را صرف می‌کرد تا با هواداران صحبت کند. با دوستان و رسانه‌های گروهی دیدار می‌کرد. سامان قدوس همواره بیشترین درخواست‌ها را در میان هواداران باشگاه اوسترشوندس برای دادن امضا و عکس یادگاری داشت. آماده انجام این کارها برای هر کسی بود.

شاگردان  باشگاه  آمیا پس از آخر تمرین روزانه خود در ورزشگاه زیبای لالیسونه در خوای مه‌آلود از زمین خارج می‌شوند. در نهایت سامان قدوس را می‌بینیم که در میان انبوه مه برای ما دست تکان می‌دهد. این همان سامان است.

سامان قدوس به دوربین تلویزیونی باشگاه اوسترشوندس سوئد می‌گوید: زمانی که به عقب باز می‌گردم و درباره اوسترشوندس فکر می‌کنم انگار در حال گرم‌شدن هستم. می‌دانم یک سال از زمان گلزنی من به باشگاه زوریای سوئیس در لیگ اروپا گذشت. پس از آن احساس گرمی را در جسمم داشتم. خاطرات خوبی از آن زمان دارم. با بسیاری از دوستان قدیمی‌اش در باشگاه اوسترشوندس هنوز ارتباط دارم و تماس می‌گیریم. با مربیان همانند گراهام و بیلی تماس می‌گیریم. بعضی اوقات به بروان نوری که در لیگ اندونزی بازی می‌کند نیز زنگ می‌زنم.

ملی‌پوش ایرانی درباره تنهایی‌اش در فرانسه نیز اظهار کرد: باشگاه خیلی از من مراقبت کرد و می‌کند. اینجا همه یک خانواده هستند  و می‌خواهند که فعالیت‌های ما سازمان‌یافته و منسجم باشد.

سامان قدوس ادامه داد: آمیا همانند یک باشگاه شباهت زیادی به اوسترشوندس سوئد دارد. تا سه چهار سال قبل در لیگ دسته‌سوم فوتبال فرانسه حضور داشت. از همان زمان شروع به پیشرفت و صعود کرد. الان هم در لوشامپیونه با باشگاه‌هایی همانند پاری‌سن‌ژرمن مارسی و لیل بازی می‌کند البته هدف باشگاه آمیا رسیدن به بالاترین سطح این رقابت‌ها است.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *