آخرین اخبار : 

زیدان و چهار گزینه برای مربیگری/ شانس حضور در کدام باشگاه بیشتر است؟

زین‌الدین زیدان سر مربی سابق باشگاه فوتبال رئال توجه ۴ باشگاه مطرح اروپایی را به خود جلب کرده است. این باشگاه‌ها پاری‌سن ژرمن چلسی یوونتوس و رئال هستند که باید زیزو در تابستان در انتظار پیشنهاد رسمی‌شان باشد.

گزینه پیچیده چلسی است. این باشگاه بیشترین شانس برای کار با زیدان را ندارد. دلیلش این است که فیفا باشگاه لندنی را از فعالیت در پنجره نقل و انتقالات محروم کرده است و شاید آن‌ها به مسابقه‌های لیگ قهرمانان اروپا هم نرسند.

پاری‎سن ژرمن تیمی است که به هر قیمتی می‌خواهد به قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا برسد. از طرفی احتمال حضور زیدان در باشگاه ملی فرانسه هم کم شده چون دیدیه دشان تا سال ۲۰۲۰ سر مربی این باشگاه خواهد ماند.

رئال تیمی است که زیدان بهترین موفقیت‌های دوران سر مربی‌گری‌اش را در آن کسب کرده و این باشگاه با رفتنش سرگردان شده است. البته که بعید است این باشگاه برای بازگرداندن زیزو پافشاری کند اما طبیعتاً ناراضی هم نخواهد بود اگر بتواند با او قرارداد ببندد.

تیمی که بیشترین شانس برای همکاری با او را دارد اما یووه است که کریس کریستیانو رونالدو را هم به خدمت گرفته و مانند باشگاه فرانسوی تصمیمش برای رسیدن به لیگ قهرمانان جدی است. سران یووه می‌دانند زیدان متخصص اروپا شده و از طرفی سر مربی فرانسوی هم می‌داند که ابزارش را برای رسیدن به موفقیت در این باشگاه دارد.

منبع: خبرگزاری مهر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *