آخرین اخبار : 

زیدان: روی بیل و ناواس حساب باز کرده‌ام/ خامس ستاره خیلی مستعدی …

زین‌الدین زیدان که باشگاه تحت هدایتش فردا شب (شنبه) در هفته دوم لالیگای اسپانیا از وایادولید میزبانی خواهد کرد با حضور در کنفرانس خبری پیش از این مسابقه درباره شایعه احتمال جدایی‌ دروازه‌بان کاستاریکایی‌اش از جمع کهکشانی‌ها اظهار کرد: به جدایی کیلور فکر نمی‌کنم. او ستاره رئال است و می‌خواهد برای ما مسابقه کند. ناواس بازیکنی حرفه‌ای است و چیزی تغییر نکرده. ما مسابقه‌های زیادی در پیش داریم و ناواس هم مسابقه خواهد کرد. من روی او حساب باز کرده‌ام. از خودگذشتگی کیلور هم تغییر نکرده است. در ضمن او به من نگفته است که قصد ترک رئال را دارد.

وی درباره احتمال پیوستن نیمار به رئال هم خاطرنشان کرد: من با بازیکنانی که دارم کار می‌کنم. هر اتفاقی در ادامه ممکن است بیفتد. ممکن است بازیکنانی بیایند و بازیکنانی هم از جمع ما جدا شوند. من اینجا هستم تا در مورد شاگردان خودم صحبت کنم و تنها روی مسابقه‌ فردا تمرکز کرده‌ام.

سر مربی کهکشانی‌ها همچنین درباره هافبک کرواتش که در مسابقه با سلتاویگو در هفته اول لالیگا به خاطر تکل خشن روی ستاره حریف از زمین مسابقه اخراج شد و شانس حضور در مسابقه فردا را از دست داد اظهار داشت: مودریچ از روی عمد به بازیکنی آسیب نزد. همه‌ی ما لوکا را می‌شناسیم و او ستاره کثیفی نیست.

زیرو درباره بال ولزی‌اش هم خاطرنشان کرد: تمامی بازیکنانی که اینجا هستند می‌خواهند مسابقه کنند. آنها با رئال قرارداد دارند و شانس مسابقه کردن دارند. بیل هم مسابقه خوبی مقابل سلتاویگو انجام داد و فقط در خط حمله خوب نبود و در کارهای دفاعی هم کمک کرد. همه‌ی ما می‌خواهیم گرث به همین شکل به مسابقه‌اش ادامه دهد. در رئال جا برای پیشرفت همه هست و امیدواریم او هم نقش خود را در باشگاه ایفا کند.

وی تصریح کرد: ما بازیکنانی را می‌خواهیم که دوست دارند اینجا باشند. چیزی که تغییر کرده این است که بیل می‌خواهد در رئال بماند و حالا ما روی او حساب باز کرده‌ایم. گرث همیشه نشان داده که ستاره بزرگی است و باید این را دوباره نشان دهد.

زیدان درباره هافبک کلمبیایی‌اش که پس از دو فصل قرضی مسابقه کردن برای بایرن در این تابستان به رئال بازگشت اظهار کرد: خامس ستاره خیلی مستعدی است و خوشحالیم که او به جمع ما بازگشته است. باید ببینم اوضاع چطور پیش می‌رود. خود خامس هم از بودن در رئال خوشحال است. مسابقه‌های زیادی در پیش داریم و همه شانس مسابقه کردن خواهند داشت.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

https://tn.ai/2081328

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *