آخرین اخبار : 

زیدان: بازی تک حذفی عالی است/ باید مقابل ساراگوسا عالی باشیم

زین‌الدین زیدان در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل رئال ساراگوسا در مرحله یک هشتم نهایی رقابت‌های جام حذفی اسپانیا ادعا کرد با شیوه تک بازی شدن این مسابقات کاملاً کنار آمده است.

سر مربی باشگاه فوتبال رئال ابتدا اظهار داشت: بازی بسیار سختی است. ساراگوسا برای صعود به لالیگا می‌جنگد و در دسته دوم فرم خوبی نشان داده است. شاگردان آنها را می‌شناسیم و باید با حداکثر تمرکز و انضباط به مصاف آنها برویم. قبل از حمله موظفیم خوب دفاع کنیم و ما در این زمینه عالی هستیم. باید وجهه خوبی از خود به نمایش بگذاریم چون تنها با ارائه تمام توان می‌توانیم نتیجه مثبتی از بازی بگیریم. وقتی من لباس  رئال را به تن می‌کنم می‌خواهم بازیکنانم  در هر بازی بهترین عمل کرد را داشته باشند. این یک بازی در چارچوب جام حذفی  است و مایلیم بهترین عملکردمان را ارائه کنیم. مطمئنم در زمین خوب عمل خواهیم کرد.

«رئال ۱۳ قهرمانی در لیگ قهرمانان دارد اما در جام حذفی زیاد قهرمان نشده است.»‌ وی با بیان این جمله گفت: تک بازی شدن جام حذفی  را دوست دارم. این کارآمدتر است. می‌دانید همه چیز در اخر یک بازی مشخص می‌شود. ما خود را با این شیوه هماهنگ می‌کنیم. بازی تک حذفی عالی است. در فرانسه به این نوع بازی‌ها عادت داشتم.

زیدان در مورد احتمال حضور گرث بیل در ترکیب اصلی رئال تصریح کزد: وقتی ترکیب تیمم را برای بازی مقابل ساراگوسا اعلام کنم خواهید دید بیل بازی می‌کند یا نه. همه دوست دارند بازی کنند. تقریباً همه شاگردان به بهترین فرم خود بازگشته‌اند. 

وی با اشاره به سبک بازی تیمش بیان کرد:‌ نمی‌دانم هواداران در برنابئو دوست دارند در یک بازی هزار  پاس ببینند یا نه. هر باشگاه سبک خاص خود را دارد. من در برنابئو بازی کرده‌ام و می‌دانم تنها خواسته هواداران این است که شاگردان تمام توان‌شان را به کار بگیرند.

سر مربی باشگاه فوتبال رئال در مورد بازگشت ادن ازار به ترکیب تیمش هم خاطر نشان کرد: ازار به تمرین برگشته است اما هنوز با گروه تمرین نمی‌کند. این هفته می‌بینیم پزشکان  چطور وضعیتش  را مدیریت می‌کنند.

 

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

https://tn.ai/2191749

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *