آخرین اخبار : 

رونمایی از پیراهن پرسپولیس در دربی و لیگ قهرمانان آسیا + عکس- اخب…

به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، در پی مذاکرات و توافقات انجام شده، یکی از بانک‌های خصوصی کشور اسپانسر باشگاه پرسپولیس شد. مذاکرات از یک ماه قبل آغاز و سه روز قبل منجر به توافق نهایی شد. مدیرعامل باشگاه، معاونت اقتصادی و کارگزار برند پرسپولیس در این جلسات با این بانک به توافق رسیدند.

هواداران ضمن دریافت کارت هواداری می‌توانند از دیگر خدماتی که از طریق همین کارت به آنها عرضه خواهد شد، بهره‌مند شوند. انصاری‌فرد در این مراسم ضمن لزوم تلاش برای افزایش درآمدها تأکید کرد باید از برند پرسپولیس نهایت بهره را برد و این‌گونه چالش‌های مالی سنگین به وجود آمده که ناشی از افزایش بدهی‌ها، هزینه شدن درآمدهای این فصل و افزایش هزینه‌ها را یک به یک با اجرای طرح‌های اقتصادی حل و فصل کرد.

مراسم رونمایی از اسپانسر جدید از ساعت ۱۵:۳۰ با حضور انصاری‌فرد مدیرعامل، یلوه معاونت اقتصادی، قدوسی مدیر روابط عمومی و مشاور مدیرعامل و خبیری معاون اجرایی باشگاه و حضور مدیران و هیئت مدیره اسپانسر جدید باشگاه برگزار شد.

در این مراسم از طرح جدید آل‌اشپورت و پیراهن پرسپولیس برای دربی و لیگ قهرمانان آسیا نیز رونمایی شد. پیراهن پرسپولیس برای نیم‌فصل دوم نیز بعد از مسابقه با الدحیل طی مراسمی ویژه رونمایی می‌شود.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم
https://tn.ai/2196943

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *