آخرین اخبار : 

رومنیگه: آنچلوتی به من گفت دیگر رئیسم نیستی اما دوستم می‌‌مانی!

کارل هاینس رومنیگه مدیر اجرایی باشگاه بایرن مونیخ می‌گوید کارلو آنچلوتی با وجود اخراج شدن از سرمربیگری این تیم هنوز هم با او رابطه‌ای دوستانه دارد.

به دنبال باخت ۳ بر صفر بایرن مونیخ در خانه پاری‌سن‌ژرمن در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا دوران مربیگری کارلتو در آلیانس آره‌نا به پایان رسید و رومنیگه در جلسه‌ای که با آنچلوتی  داشت موضوع را به اطلاع این مرد ایتالیایی ۵۸ ساله رساند.

رومنیگه درباره جلسه‌ای که در آن به آنچلوتی گفت دوران مربیگری‌اش در بایرن مونیخ به سر آمده به شبکه اسکای اسپورت آلمان گفت: عصر پنجشنبه بعد از باخت ۳ بر صفرمان برابر پاریس در مونیخ جلسه‌ای با حضور من و آنچلوتی برگزار شد که چندان خوشایند نبود. در پایان آن جلسه آنچلوتی از جایش بلند شد و گفت “مشکلی نیست تو دیگر رئیس من نیستی اما هنوز هم دوستم هستی”. من فکر می‌کنم دوست واژه بسیار خوبی برای توصیف آنچلوتی باشد. در واقع ما باز هم یکدیگر را خواهیم دید.

یکی از دلایلی که برای ناکامی آنچلوتی در این فصل ذکر شده اتکای بیش از اندازه او به روبرت لواندوفسکی مهاجم لهستانی باواریایی‌ها بود که آمار گلزنی‌اش به شدت افت کرد. رومنیگه اما تأکید کرد که سرمربی پیشین میلان از او تفاضای خرید مهره‌های هجومی نکرده بود.

او اظهار داشت :ما به طور جدی درباره این مسئله صحبت کردیم اما در نهایت آنچلوتی گفت که توماس مولر هم در پستی که مورد نظر اوست می‌تواند بازی کند چون در آن پست با تیم ملی آلمان قهرمان جام جهانی شده بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *