آخرین اخبار : 

رهبری‌فرد: آقای پروین! چرا همیشه باید تو مبلغ قرار‌داد‌ها را مشخص…

خبرنگار ورزشی عصر امروز (سه‌‌شنبه) باشگاه‌های پیشکسوتان پرسپولیس و منتخب ۹۸ فرانسه در یک مسابقه دوستانه به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه ۴ بر ۲ به سود شاگردان علی پروین به اخر رسید اما در دقایق پایانی این مسابقه درگیری شدیدی بین بهروز رهبری‌فرد مدافع باشگاه منتخب ۹۸ و بهنام طاهرزاده مهاجم باشگاه پیشکسوتان پرسپولیس به وجود آمد که باعث شد مسابقه بعد از همین جنجال به اتمام برسد.

رهبری‌فرد در بیان کرد‌‌وگو با خبرنگار ورزشی در مورد این اتفاق بیان کرد: وقتی علی پروین امثال کوروش برمک جلیل آزدم و بهنام طاهر‌زاده را که کلاً یک نیمه در پرسپولیس مسابقه نکرده‌اند در کنار محمد پنجعلی و فرشاد پیوس که سال‌های سال در این باشگاه بودند و به افتخارات زیادی رسیدند در یک باشگاه قرار می‌دهد نمی‌شود انتظار داشت حرمت‌ها حفظ شود. آقای پروین! چقدر گفتم حرمت باشگاه پیشکسوتان را نگه دار و اجازه نده هر کسی که از بغل باشگاه پرسپولیس رد شده است عضو باشگاه پیشکسوتان شود. آقای پروین! چرا باید بهنام طاهرزاده که کلاً ۳۳ دقیقه پیراهن پرسپولیس را بر تن کرد یک میلیون از باشگاه پیشکسوتان حقوق بگیرد و پنجعلی و پیوس هم همین مبلغ یا حتی لیدر و تدارکات تیمت هم همین مبلغ را دریافت کنند؟! آقای پروین! با این کار برای پیشکسوتان واقعی پرسپولیس حرمت نمی‌گذارید.

کجای دنیا سر مربی قرارداد مالی شاگردان را می‌بندد؟!
وی که بسیار عصبانی بود یادآور شد: آقای پروین! زمانی که سر مربی پرسپولیس هم بودید شما قرارداد شاگردان را تعیین می‌کردید و الان هم که یکی مثل سعید شیرینی خواسته شرکت پیشکسوتان را تشکیل دهد باز خودتان را وسط انداخته و پول‌ها را شما تعیین می‌کنید؟! کجای دنیا سر مربی قرارداد مالی شاگردان را می‌بندد؟ وقتی ستاره بودم رفتم پیش عابدینی گفتم چرا قرارداد من چهار میلیون تومان است اما کریم باقری باید یکصد میلیون بگیرد که البته نوش جانش. عابدینی هم بیان کرد پروین گفته است. آن زمان او حق من را خورد و الان هم با این طور پول تقسیم کردنش حق پیشکسوتان واقعی باشگاه را ضایع می‌کند.

حقوق حمید جاسمیان و لیدر پروین یک مبلغ است
رهبری‌فرد در پاسخ به این سؤال که دلیل درگیری‌اش با طاهرزاده چه بوده است عنوان کرد: در مسابقه من توپ را کاشتم تا خطا را بزنم که طاهرزاده آمد توپ را شوت کرد. گفتم برای چه این کار را می‌کنی؟ او هم با لفظ بد بیان کرد «حرف نزن». من هم از کوره در رفتم و شروع کردم به داد و فریاد بر سر علی پروین که چرا امثال این آدم‌ها را به باشگاه پیشکسوتان پرسپولیس آورده است. من اصلاً تیمی که پروین قرارداد‌های مالی‌اش را پرداخت کند قبول ندارم. برای همین هم به این باشگاه نرفتم. یک بار رفتم دیدم محمد صادقی و حمید جاسمیان در هوای سرد آنجا هستند پرسیدم شما چرا با این سن و سال و در این هوا اینجا آمده‌اید؟ گفتند؛ نیاییم علی‌ پروین حقوق ماهی یک میلیون تومان ما را قطع می‌کند! واقعاً این انصاف است که حمید جاسمیان با آن همه سابقه درخشان ماهی یک میلیون تومان بگیرد آن وقت لیدر علی پروین هم همین رقم حقوق بگیرد؟!

به اصرار خداداد رفتم
مدافع پیشین باشگاه فوتبال پرسپولیس خاطرنشان کرد: من نمی‌خواستم حتی در مسابقه دوستانه امروز هم شرکت کنم اما خداداد عزیزی اصرار کرد که بیایم. به‌هرحال می‌دانستم که چه خبر است و دلم نبود بروم. الان هم در اتفاق رخ داده پروین را مقصر می‌دانم که باشگاه پیشکسوتان را کوچک و بی‌ارزش کرده چون حرمت پیشکسوتان واقعی را نگه نداشته است. خدا را شکر که منتی از سوی پروین بر سر من نیست. نه او باعث شد به پرسپولیس بروم و نه زمانی که از این باشگاه رفتم او آنجا بود. فقط در جوانی حق مرا ضایع کرد!

 

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *