آخرین اخبار : 

رئال مصدومیت شاگردان را پنهان می‎کند!

تلاش برای رسانه‌ای نشدن اخبار مربوط به مصدومیت شاگردان کاری است که همه باشگاه‌های لیگ اسپانیا سال‌هاست انجام می‌دهند اما باشگاه فوتبال رئال یک قدم فراتر رفته است. این باشگاه تصمیم گرفته بازیکنانی که به دلیل مصدومیت غایب هستند را معرفی نکند. در دیدار امروز مقابل اونسکا این باشگاه مارسلو تونی کروس سرخیو رگولون و ماریانو را ندارد.

از این لیست دو ستاره اول مقابل والنسیا و ملیلا هم مسابقه نکردند. مارسلو در رم مصدوم شد اما این خبر به طور رسمی تائید نشد. این هفته البته او تمرین کرد اما در مسابقه امروز حضور نداشت.

همچنین آخرین بار که تونی کروس را دیدیم روز جمعه ۳۰ نوامبر بود زمانی که با زانوی بانداژ شده تمرین کرد. یک روز قبل او اعلام کرده بود مصدومیتی دارد اما این بار هم رئال به طور رسمی خبر مصدومیت او را اعلام نکرد. کروس از شبکه‌های اجتماعی استفاده کرد تا به هواداران توضیح دهد که مصدوم است زانویش مشکل دارد و به زودی نمی‌تواند بازگردد.

درباره دو ستاره دیگر هم رئال هیچ توضیحی درباره مصدومیتشان نداده است. رگولون در مسابقه با ملیلا در ترکیب نبود و از آن زمان تا امروز خبری از این ستاره نبود. آخرین ستاره داخل این لیست هم ماریانو بود بازیکنی که برای مسابقه با اونسکا آماده هم نبود. درباره وضعیت این ستاره هیچ اطلاعات دقیقی در دسترس نیست.

به نظر سولاری قصد ندارد کسی از وضعیت شاگردان تیمش چیزی بداند. برای مثال در بارسا همیشه می‌دانید ستاره مصدوم شده و زمین تقریبی بازگشتش چقدر است. اما در رئال سولاری مصدومیت‌ها یک راز بزرگ هستند.

منبع: خبرگزاری مهر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *