آخرین اخبار : 

رئال رونالدو را به سانتیاگوبرنابئو برنمی‌گرداند

نشریه آ اس چاپ مادرید در گزارشی بازگشت کریستیانو رونالدو به رئال پس از دو سال حضور او در باشگاه فوتبال یوونتوس را غیرمحتمل دانسته است.

 این نشریه نوشته که با وجود گمانه‌زنی رسانه‌های ایتالیایی مبنی بر وسوسه شدن رونالدو برای بازگشت به رئال و تمایل متقابل مسئولان باشگاه برای برگرداندن او احتمال بازگشت این بازیکن ۳۵ ساله به سانتیاگوبرنابئو صفر است.

آ اِس به نقل از یک منابع رده‌بالای نزدیک به باشگاه رئال می‌نویسد: بازگرداندن رونالدو جایی در سیاست‌های ورزشی باشگاه ندارد. رئال خاطرات خوبی از کریستیانو دارد و رئیس باشگاه فلورنتینو پرس هم برای او احترام فراوانی قائل است اما دوران حضور رونالدو در رئال گذشته و باشگاه الان اهداف دیگری را دنبال می‌کند.

طی هفته‌‌های اخیر چند منبع خبری در ایتالیا به خصوص نشریه کوریره دلواسپورت چاپ رم اقدام به گمانه‌زنی درباره جدایی احتمال رونالدو از یوونتوس کرده‌ و مدعی شده‌اند که یوونتوس به خاطر ضررهای مالی وارده به این باشگاه در پی تعلیق لیگ پس از شیوع کرونا در ایتالیا می‌‌خواهد از هزینه‌های خود بکاهد که یکی از این راه‌ها فروش رونالدو در ازای ۶۰ میلیون یورو (۴۰ میلیون یورو کمتر از رقمی که دو سال پیش برای خرید او پرداخت) و به این ترتیب از پرداخت حقوق ۳۱ میلیون یورو در سال او معاف شود. رئال اما ظاهراً‌ آن تیمی نیست که یوونتوس بتواند رونالدو را به آن بفروشد.

طبق ادعای آس اولویت رئال برای پنجره بعدی نقل و انتقالات خرید کیلیان امباپه از پاری‌سن‌ژرمن است که البته خرید او هم برای کهکشانی‌ها بسیار پرهزینه و دشوار خواهد بود.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

https://tn.ai/2238870

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *