آخرین اخبار : 

دی‌فرانچسکو: مقابل چلسی باید همان رم دو هفته پیش باشیم

اوزه بیو دی‌فرانچسکو سرمربی رم در کنفرانس خبری پیش از بازی برگشت تیمش برابر چلسی در هفته چهارم لیگ قهرمانان اروپا که فردا شب (سه‌شنبه) در استادیو المپیکو برگزار می‌شود از مردانش خواست همان نمایشی را ارائه کنند که دو هفته پیش در تساوی ۳ بر۳ دو هفته پیش در استمفوردبریج ارائه کردند.

دی‌فرانچسکو گفت: چلسی؟ ما برای این تیم احترام قائلیم اما به توانایی‌های خودمان هم واقفیم. من فکر می‌کنم که کونته (سرمربی چلسی) برای این بازی از دو هافبک بازیساز استفاده خواهد کرد اما ما برای مقابله با هر تاکتیکی که او اتخاذ کند آماده‌ایم. اگر کانته برگردد آنها شیوه بازی‌شان را عوض می‌‌کنند. در بازی رفت داوید لوئیز به عنوان یک هافبک بازی کرد. ذهنیت ما برای این بازی باید همان ذهنیت بازی رفت باشد.

سرمربی رم در پاسخ به سؤالی درباره وابستگی تیمش به کسب نتیجه با ضربات شروع مجدد (کسب ۹ امتیاز در سه بازی به لطف ضربات شروع مجدد) تأکید کرد: من برخی چیزها را در خط دفاعی تیمم تغییر داده‌ام. من همیشه در محوطه جریمه از دفاع منطقه‌ای استفاده کرده‌ام اما حالا می‌‌خواهم یارگیری نفر به نفر انجام دهیم. با این حال هر بازی شرایط خاص خودش را دارد. هدف ما این است که در هر بازی کمترین تعداد گل خورده را داشته باشیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *