آخرین اخبار : 

دنی آلوز: به میلان می‌رفتم هم یک ستاره می‌شدم

تنها تجربه دنی آلوز از فوتبال ایتالیا یک فصل حضور او در باشگاه فوتبال یوونتوس بوده است هرچند به نظر می‌رسد که او به سمت یکی از رقبای اصلی این باشگاه گرایش دارد.

آلوز ۳۷ ساله که پس از ترک پاری‌سن‌ژرمن به کشورش برزیل برگشته و برای باشگاه سائوپائولو مسابقه می‌کند با ۴۰ جامی که در باشگاه‌های مختلف دوران بازیگری‌اش کسب کرده یکی از پرافتخارترین شاگردان دنیای فوتبال محسوب می‌شود. او در لالیگا به همراه بارسلونا در ایتالیا برای یوونتوس در فرانسه برای پاری‌سن‌ژرمن مسابقه کرد و سال گذشته به ۱۷ سال دوران بازیگری‌اش در اروپا خاتمه داد. با این حال به نظر می‌رسد که او همچنان خودش را لحاظ کیفی هنوز در حد و اندازه مسابقه در سطح اول فوتبال اروپا می‌بیند چرا که در بیان کرد و گو جدیدش مدعی شده که می‌توانست به جای برزیل به ایتالیا برود و دوران بازیگری‌اش را در این کشور ادامه دهد.

آلوز در بیان کرد‌و‌گو با یک شبکه رادیویی در اسپانیا در پاسخ به این سوال که آیا همچنان می‌توانست به مسابقه در اروپا ادامه دهد اظهار داشت: من اگر (به جای رفتن به برزیل) به میلان امروزی می‌رفتم هم در آن یک ستاره بودم. سن فقط یک عدد است و من هنوز می‌خواهم در مسابقه‌هایم بجنگم. قبل از این من در هر مسابقه ۱۲ کیلومتر می‌دویدم اما الان می‌دانم که کار عاقلانه این است که هشت کیلومتر بدوم اما مفید بدوم. با این حال من از یک چیز مطمئنم؛ اینکه نمی‌خواهم از بودن در زمین مسابقه احساس شرمندگی کنم. زمانی که احساس کنم دیگر کاری از دستم ساخته نیست بازنشسته می‌شوم.

انتهای پیام/

 

منبع: خبرگزاری تسنیم

https://tn.ai/2288690

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *